Росія в ООН заявила про небезпеку бойових комарів зі США

Вашингтон передає Києву дрони з комарами, які переносять небезпечні для росіян захворювання, вважає Василь Небензя.

 
Дрон, здатний «розповсюджувати комарів, заражених небезпечними вірусами», запатентували у США. Тепер Вашингтон передає такі БпЛА Києву, щоб той зміг за допомогою «бойових комах» протистояти російським окупантам. Про це заявив постійний представник РФ Василь Небензя на засіданні Ради Безпеки ООН, повідомляє російський провладний телеканал НТВ.
 
Версія російського дипломата є такою: БпЛА транспортує у конкретний район контейнер з великою кількістю комарів – переносниками небезпечних інфекцій. Після цього безпілотник скидає їх на територію.
 
«При укусі комарі інфікують атакованих людей збудниками особливо небезпечних захворювань», – стверджує Небензя.
 
Ці захворювання такі небезпечні, що російський військовослужбовець після укусу комара більше не зможе виконувати поставлені перед ним завдання, запевняє постпред РФ.
 
«У поясненні (до використання дрона. – Ред.) прямо наголошується, що таке захворювання може бути більш цінним військовим інструментом, ніж найсучасніше озброєння та військова техніка. Вказується, що подібне зараження військовослужбовців противника у військовому відношенні дало б значний ефект», – запевнив дипломат.
 
Крім американських «бойових комарів», Небензя також розповів про «українські біолабораторії», де нібито проводять досліди у військових цілях. Зокрема, за його словами, заражати російських солдатів можуть також мігруючі птахи й кажани. Останні використовуються як «засоби доставки» інфекційних захворювань.
 
«Просторове охоплення обох проектів включає не лише прикордонні з Росією українські регіони, а й територію самої Росії», – наголошує постпред.
 
______________________________
 
Зазначимо, що самці і самки комарів живляться нектаром і соками рослин. Але самки комарів можуть живитися навіть кров’ю задля відтворення повноцінного потомства.
 
Інфекційні захворювання передаються здебільшого старими самками комарів.
 
У помірному поясі (зокрема в Україні) комарі є активними з травня по жовтень.
 
Як повідомлялося раніше, ООН відкинула звинувачення Росії про діяльність біолабораторій США в Україні.
 
Додамо, що Росія запросила проведення засідання Ради Безпеки ООН ще у березні цього року у зв’язку з нібито «діяльністю американських біологічних лабораторій» в Україні.
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

Сюжет«Докази» Росії щодо «брудної бомби» сфальшовані

СюжетЯк відновлюють зруйноване війною житло на Чернігівщині

СюжетЩо було у документах, залишених окупантами у Балаклії?

СюжетЯк анексія РФ змінила життя в окупованому Донбасі

Источник: korrespondent.net