Росія у лапах мудил : російські бізнесмени прогнозують різанину у Москві

РосЗМІ опубліковало запис розмови двох бізнесменів, які прогнозують, що політика РФ призведе до того, що люди будуть вбивати один одного на вулицях Москви.

В мережу «злили» ще одну приватну розмову двох російських крупних бізнесменів, які жаліються на стан речей в Росії. У вівторок, 25 квітня, російське видання Настоящее Время опубліковало запис розмови начебто мільярдера Романа Троценка та бізнесмена Миколи Матушевського.

Співрозмовники стверджують, що в Росії за десять років економіка впаде вдвічі, а сама країна опинилась «в лапах муділ, які сповідують якісь дивні композиції XIX століття».

«На жаль, Росія, яку ми так щиро любимо, опинилася в лапах якихось мудил, які сповідують якісь дивні композиції XIX століття. Це нічим хорошим не може закінчитися, це закінчиться пеклом. Люди будуть вбивати один одного на вулицях Москви. Це просто питання часу. Це може статися через 5, 7, 10 років. Але це точно буде — це така доріжка в один кінець», — сказав співрозмовник, якого журналісти ідентифікували як Троценка.

У розмові російського диктатора Володимира Путіна назвали «придурком», та заявили, що у нинішньої влади РФ немає плану на майбутнє.

«Це просто буде випалена пустеля. Потім до всіх дійде і з’ясується, що вже пізно. Люди не можуть вивести гроші, не можуть виїхати, їхні діти покликані на війну. Жах, коротше», — бідкався Троценко.

У відповідь Матушевський сказав, що 2023 рік — останній, «коли можна виїхати і почати щось робити».

Діалог між, імовірно, Троценком і Матушевським стався на початку січня 2023 року.

Самі бізнесмени заперечують автентичність запису.

Нагадаємо, у березні у мережі з’явилася телефонна розмова, як припускається, російського продюсера Йосипа Пригожина та екс-члена Ради Федерації та мільярдера Фархада Ахмедова. На записі співрозмовники у жорсткій формі критикують російську владу, зокрема Володимира Путіна, називаючи його «сатаною та нікчемою».

Комік спародіював розмову Пригожина та Ахмедова

 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net