Російські окупанти почали їсти собак – СБУ

Така ситуація через проблеми із забезпеченням в армії РФ склалася не вперше, і це різко контрастує з переможними картинками російської пропаганди, повідомляють в СБУ.

 
Через проблеми із забезпеченням російські окупанти почали їсти собак, і така ситуація склалася не вперше. Про це свідчить перехоплене СБУ листування російського військового.
 
«Усе не такий вже й гаразд. Нас укри мають, мов молодих. Собак їмо, жерти немає чого. Сьогодні йорка їли. Йоркширського тер’єра», – пише своєму знайомому росіянин з окупованої території Херсонщини.
 
За словами загарбника, армія РФ не має логістики, і продукти «просто не можуть доставити».
 
«Це різко контрастує з «переможною» картинкою, що транслюють на російському телебаченні. Так що на здивовану ремарку друга, що в них ЗМІ «малюють лише перемоги», відповідає просто: «Нехай сюди йдуть і малюють». І щоб розжитися продуктами, окупант просить позичити грошей… АЛе їх не так легко намалювати, як перемоги у телевізорі», – йдеться в повідомленні СБУ.
 
Раніше повідомлялося, що солдатам-строковикам, яких наприкінці лютого на кілька тижнів відправили в Україну для участі ву «спецоперації», відмовляють у виплатах, наданні статусу ветерана бойових дій та обіцяному скороченні терміну служби.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетШкола під час війни: як змінився навчальний процес в Україні

Зять Єльцина пішов з посади радника Путіна після 22 років роботи

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетГолод — нова зброя у війні РФ проти України?

СюжетЕксперт про MLRS для України: Це повністю змінило б хід боїв

Источник: korrespondent.net