Рідкісний лідер : Байден відреагував на смерть Горбачова

Джо Байден висловив найглибші співчуття сім’ї та друзям Михайла Горбачова, а також «усім людям, які виграли від його віри у кращий світ».

Останній лідер СРСР Михайло Горбачов ризикнув кар’єрою задля «іншого майбутнього». Про це заявив президент США Джо Байден, повідомила напередодні прес-служба Білого дому.

«Після десятиліть жорстоких політичних репресій він (Горбачов — ред.) прийняв демократичні реформи. Він вірив у гласність і перебудову, відкритість та перебудову не просто як у гасла, а як у шлях вперед для народів радянського союзу після стількох років ізоляції та поневірянь», — сказав Байден.

За його словами, у небагатьох радянських чиновників вистачило сміливості визнати необхідність змін.

«Це були дії рідкісного лідера — людини, яка мала уяву, щоб побачити можливість іншого майбутнього, і мужність, щоб ризикнути всією своєю кар’єрою заради її досягнення. Результатом став більш безпечний світ і більша свобода для мільйонів людей», — наголосив президент США.

Байден висловив найглибші співчуття сім’ї та друзям Михайла Горбачова, а також «усім людям, які виграли від його віри у кращий світ».

Нагадаємо, 30 серпня у Москві на 92-му році життя помер колишній президент СРСР Михайло Горбачов після тяжкої хвороби.

Раніше Горбачов заявляв, що світ був би кращим, стабільнішим, безпечнішим і справедливішим, якби СРСР існував досі.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net