РФ засекретила частину видатків для війни — ISW

Росія намагається скоротити витрати у різних сферах, щоб збільшити таким чином військові витрати, вважають аналітики.

РФ продовжує розпочату у грудні 2022 року кампанію зі створення внутрішніх умов для затяжної війни. Водночас витрати на війну Росії в Україні продовжують віднімати значну частину федерального бюджету. Про це заявили аналітики Інституту вивчення війни (ISW) у своєму звіті.

«28 березня Bloomberg повідомив, що Росія засекретила безпрецедентну третину всіх своїх бюджетних видатків, і зазначив, що засекречені витрати станом на 24 березня вдвічі перевищують аналогічний період 2022 року. Bloomberg також виявив, що російські витрати на оборону та безпеку є другою за величиною бюджетною категорією після видатків на соціальні програми. Bloomberg дійшов висновку, що засекречена частка російського бюджету складе майже чверть усіх видатків за весь 2023 рік і буде обумовлена зростанням витрат, що класифікуються як «інші витрати в галузі національної оборони», — наголошується в повідомленні.

Аналітики вважають, що такі маніпуляції із витратами свідчать: Росія намагається скоротити витрати у різних сферах, щоб підтримати збільшення військових витрат, що створює умови для тривалої війни.

Російська влада готує багато аспектів російського суспільства до затяжної війни шляхом ретельного створення інформаційних умов та залучення російського військово-промислового комплексу ще з кінця 2022 року, додають в ISW.

Нагадаємо, обсяг резервів Росії скоротився на 42,886 млрд доларів. Про це стало відомо після того, як банк Росії відновив публікацію структури міжнародних резервів після річної перерви.

Війна та санкції розвалюють економіку РФ — ЗМІ


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетОчільниця Херсона: люди залишають місто, але життя триває

Екс-президент ФРН Ґаук: Україна — явна жертва агресії РФ

Половина українців вважають НАТО найкращою гарантією безпеки

Источник: korrespondent.net