РФ висилає із країни чотирьох австрійських дипломатів

Чотири австрійські дипломати, оголошені persona non grata, повинні виїхати з Росії до кінця дня 23 лютого.

 
Чотири співробітники посольства Австрії в РФ оголошені persona non grata і мають залишити територію Росії до кінця дня 23 лютого. Про це повідомляє прес-служба МЗС РФ.
 
«16 лютого в МЗС Росії було викликано посла Австрії в Москві В.Альмхофера, якому заявлено рішучий протест у зв’язку з провокаційним оголошенням офіційним Віднем чотирьох співробітників російських закордонних установ в Австрійській Республіці persona non grata. Акцентовано, що цей недружній і нічим не обґрунтований крок завдає збитки двостороннім відносинам, які і без того перебувають у кризі через дії австрійської сторони, і міжнародний авторитет Відня, який раніше позиціонував себе як неупереджену, нейтральну державу і майданчик міжнародної дипломатії», — йдеться в повідомленні МЗС.
 
У відповідь на рішення австрійської сторони послу Австрії вручено відповідну ноту, а четверо австрійських дипломатів, оголошених persona non grata, мають виїхати з Росії до кінця дня 23 лютого.
 
«Увага посла також звернена на складності, що виникають, з оформленням віз для офіційних російських делегацій, що прямують до Відня для участі в багатосторонніх заходах, що суперечить зобов’язанням Австрії як місця проведення міжнародних зустрічей. Ця ситуація також не залишиться без наслідків», — запевняють у МЗС Росії.
 
Нагадаємо, Міністерство закордонних справ Австрії 2 лютого повідомило, що висилає чотирьох російських дипломатів.
 
У квітні 2022 року Австрія також вислала із країни чотирьох дипломатів РФ.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетОчільниця Херсона: люди залишають місто, але життя триває

Екс-президент ФРН Ґаук: Україна — явна жертва агресії РФ

Половина українців вважають НАТО найкращою гарантією безпеки

Источник: korrespondent.net