РФ не зможе наступати протягом місяця — Британія

15 травня Росія, ймовірно, втратила третину сухопутних бойових сил, які вона зібрала в лютому для нападу на Україну, повідомила британська розвідка.

Наступ Росії на Донбасі втратив темп і значно відстає від графіка. Про це повідомило Міністерство оборони Великобританії у Twitter з посиланням на дані розвідки.

«Незважаючи на незначні досягнення на початку, Росія не змогла досягти значних територіальних досягнень за останній місяць, зберігаючи при цьому стабільно високий рівень виснаження», — йдеться у звіті.

Британська розвідка вважає, що станом на 15 травня Росія, ймовірно, втратила третину сухопутних бойових сил, які вона зібрала у лютому для нападу на Україну. Очікується, що затримки «майже напевно посилюватимуться» через втрату військами Росії мостового обладнання та безпілотників.

«Протягом усього конфлікту їм не вистачало російського мостового обладнання, що сповільнювало та обмежувало наступальний маневр. Російські БПЛА, які мають життєво важливе значення для тактичної поінформованості та управління артилерією, виявилися вразливими для українського ППО», — йдеться у звіті.

Також наголошується, що дії російських збройних сил дедалі більше обмежують «остійний низький бойовий дух» та зниження боєздатності підрозділів, що неможливо швидко замінити чи відновити.

«У нинішніх умовах Росія навряд чи буде здатна різко збільшити темпи просування по Україні протягом наступних 30 днів», — зазначає британська військова розвідка.

Раніше розвідка Британії повідомляла, що війська РФ не досягли успіху на Донбасі. Ризиковані маневри та втрати на річці Сіверський Донець свідчать про тиск на російське командування через необхідність досягнення прогресу на сході України.


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

Опитування: німці побоюються втягування ФРН у війну в Україні

СюжетВступ Фінляндії та Швеції у НАТО та безпека в північній Європі

СюжетВійна РФ проти України: як поліція фіксує сексуальні злочини проти цивільних

Источник: korrespondent.net