РФ не має наміру проводити повну мобілізацію в майбутньому — ISW

Внесення до Держдуми РФ законопроекту про підвищення призовного віку говорить про те, що влада не планує проводити повну мобілізацію.

Аналітики Інституту вивчення війни переконані, що наміри Державної Думи підняти призовний вік у Росії свідчать про те, що Кремль не планує проводити повну мобілізацію. Про це йдеться у звіті ISW за понеділок, 13 березня.

Напередодні у Держдумі РФ зареєстрували законопроект про підвищення призовного віку. Максимальний призовний вік Росії хочуть підвищити з 27 до 30 років негайно, а мінімальний планують підвищити з 18 до 21 року поетапно, щорічно піднімаючи вік призову на один рік.

Негайне підвищення максимального призовного віку, ймовірно, має на меті розширити віковий діапазон призову, щоб задовольнити певну частину безпосередніх потреб російських військових у живій силі в Україні, а потім зменшити загальні вимоги російського суспільства до призову у наступні роки, зазначають аналітики.

«Можливо, Кремль намагається захистити нове покоління росіян від демографічних та соціальних наслідків конфлікту в Україні, розподіляючи ці наслідки серед однієї групи росіян», — йдеться у звіті.

Раніше повідомлялося, що у Росії скаржаться, що мобілізованих кидають «як м’ясо».


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net