Республіканці посилять контроль за допомогою для Києва

У Конгресі висловили впевненість у тому, що президент України Володимир Зеленський «матиме двопартійну підтримку».

Майбутня Палата представників Конгресу США, яку контролюватиме Республіканська партія, продовжуватиме підтримувати Україну, але робитиме це з більшою підзвітністю. Про це у неділю, 27 листопада, пише Bloomberg.
 
Зокрема, Майкл Маккол, який претендує на посаду голови Комітету із закордонних справ, зазначив, що республіканці мають намір «забезпечити більший нагляд, прозорість та підзвітність».
 

 
Майк Тернер, старший республіканець у Комітеті з розвідки, критично оцінив той факт, що лише 8 млрд із 40 млрд доларів, прийнятих у травні, були направлені безпосередньо на озброєння України.
 
«Це гроші американських платників податків, які йдуть в Україну. Чи зменшує це наше бажання допомогти українському народу боротися? Ні, але ми робитимемо це відповідально», — сказав політик.
 
За словами конгресмена, республіканці мають переконатися, що Україна «отримає те, що їй потрібно», зокрема, критично важливе озброєння.
 
«Ми повинні переконатися, що працюємо з партнерами та створюємо систему протиповітряної оборони. Щоб захистити Київ, захистити їхню інфраструктуру», — додав Тернер.
 
Конгресмен додав необхідність роботи США з партнерами, щоби поставити Україні систему ППО для захисту Києва та інфраструктури.
 
Як ми вже повідомляли раніше, США виділяють Україні додатково $4,5 мільярда доларів прямої бюджетної підтримки.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net