Путін: Росія нічого не втратила в Україні

Москва дзеркально відповіла на дії Києва та виконає свій обов’язок до кінця, стверджує лідер РФ.

Президент Росії Володимир Путін під час виступу на Східному економічному форумі 7 вересня заявив, що Росія не починала військових дій в Україні, а намагається закінчити.

За його словами, Москва відповіла на дії України та «нічого не втратила».

«Упевнений, що нічого ми не втратили і не втратимо… Головне придбання — зміцнення нашого суверенітету… Так, відбувається певна поляризація і у світі, і всередині країни, але я вважаю, що це піде лише на користь. Все непотрібне і шкідливе буде відторгнуто. Набиратимемо обертів і темпів розвитку», — наголосив Путін, відповідаючи на запитання, що Росія здобула і що втратила після початку «спецоперації» в Україні 24 лютого.

Він вказав на важливість тези, що РФ «нічого не почала з погляду військових дій в Україні, а намагається лише закінчити».

Російський президент стверджує, що війну на сході України у 2014 році розпочали ті, «хто не хотів нормального мирного розвитку та прагнув придушення свого власного народу».

«Після багаторазових спроб вирішити це мирним шляхом Росія прийняла рішення відповісти дзеркально, як діяв потенційний противник… Усі наші дії спрямовані на допомогу людям, які там проживають на Донбасі. Це наш обов’язок і ми виконаємо його до кінця. Зрештою, це приведе до зміцнення нашої країни», — наголосив Путін.

Нагадаємо, два місяці тому російський лідер виступив із подібною заявою. Тоді Путін наголосив, що РФ «всерйоз ще нічого не починала в Україні».

Путін — дітям: України не існувало


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетБіженці з України в Німеччині: чи вистачить місця кожному?

СюжетВ умовах окупації: що відомо про роботу Каховської ГЕС?

СюжетЧому Польща не видає дозволи на проживання декому з росіян

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

Источник: korrespondent.net