Путін підписав закон про електронні повістки

Електронна повістка буде вважатися отриманою відразу після її розміщення в особистому електронному кабінеті.

Президент Росії Володимир Путін підписав закон про єдиний реєстр військовозобов’язаних, який передбачає запровадження електронних повісток. Про це у п’ятницю, 14 квітня, повідомляють російські ЗМІ.
 
Документ прирівнює електронні повістки до паперових, запроваджує реєстр військовозобов’язаних та закриває кордони для ухилянтів. 
 
«Згідно з новим законом, повістки можуть надсилатися громадянам Росії в письмовій формі під розписку, поштою рекомендованим листом з повідомленням про вручення, а також в електронній формі», — повідомляють ЗМІ.
 

 
Зазначається, що повістка в електронному форматі вважатиметься отриманою відразу після її розміщення в особистому кабінеті.
 
Після того, як вона вважатиметься врученою, військовозобов’язаному забороняють виїзд із країни доти, доки він не з’явиться у військкомат.
 
Єдиний електронний реєстр, що вводиться, передбачає створення цифрового реєстру військового обліку, веденням якого займуться військові комісаріати. У ньому зберігатимуться особисті дані військовозобов’язаного, зокрема місце проживання та місце перебування, місце роботи, відомості про стан здоров’я та інші дані.
 
Передавати відомості до реєстру будуть зобов’язані МВС, ФНП, суди, медзаклади, навчальні заклади та інші відомства та організації.
 

Як повідомлялося раніше, правоохоронці затримали поліцейського, який за п’ять тисяч доларів допомагав ухилянтам перетнути кордон.

 

Викрито схему для ухилянтів зі швидкою допомогою

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net