Путін переміщується на бронепоїзді – ЗМІ

Путін користується бронепоїздом із міркувань безпеки. Орієнтовна вартість бронепоїзда, за оцінкою журналістів, понад 1 млрд російських рублів.

 
 
 
Глава Кремля Володимир Путін для далеких переїздів у свої резиденції користується бронепоїздом, який використовує з 2021 року. Про це йдеться в розслідуванні Центру Досьє.
 
«Після початку війни він їздить на ньому дедалі частіше – особливо у свою улюблену резиденцію на Валдаї», – пише видання.
 
Зазначається, що Путін переміщується на бронепоїзді з міркувань безпеки. На відміну від літаків, поїзд складніше відстежити, оскільки сервісів для трекінгу пасажирських поїздів у режимі реального часу немає. Крім того, дві резиденції глави Кремля, куди він навідується, розташовані на узбережжі Чорного моря, де польоти обмежені через війну.
 
Бронепоїзд Путіна має вагон зі спальнею і робочим кабінетом, вагон для супроводжуючого персоналу і вагон для спецзв’язку. Замість чотирьох осей у бронепоїзда їх шість, замість одного локомотива – кілька, а на даху розміщено спецобладнання.
 
За даними ЗМІ, спецпоїзд, що підпадає під опис, належить компанії Гранд Сервіс Експрес, якою володів офшор, пов’язаний із соратником президента РФ Юрієм Ковальчуком, і його знайомим – бізнесменом Михайлом Рабіновичем.
 
Орієнтовна вартість бронепоїзда, за оцінкою журналістів, понад 1 млрд російських рублів.
 
 

 
 
Раніше глава ГУР Кирило Буданов розповідав, що у президента РФ Володимира Путіна є щонайменше три двійники, яким для схожості зробили пластичні операції. 
 
Також повідомлялося, що з початку вторгнення Росії в Україну на президента РФ було скоєно замах.
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net