Путін готується до затяжної війни з Україною — NYT

Американське видання передбачає, що глава Кремля збільшенням числа армії РФ хоче продемонструвати, що не має наміру легко відступити.

 
Глава правлячого режиму Кремля Володимир Путін наказав різко збільшити чисельність збройних сил РФ, щоб продемонструвати, що нібито не має наміру відступати. Про це йдеться у матеріалі The New York Times.
 
Можливо, він готується до затяжної війни проти України і, враховуючи наступальні дії російських військових, він передбачає великі втрати, вважають журналісти.
 
Цей указ збільшує цільову чисельність військовослужбовців, приблизно, на 137 тис. осіб, до 1,15 млн. станом на січень наступного року, зазначається в повідомленні.
 
Офіційні особи у РФ не пояснили такий крок. Також про нього мало згадувалося на пропагандистських каналах Росії.
 
«Путін діє в той час, коли він, як ніколи, далекий від своєї мети повернути всю або більшу частину України «назад в лоно Росії», і коли його ЗС потребують живої сили. Американські офіційні особи заявили, що його рішення свідчить про те, наскільки гострими залишаються ці проблеми», — пише ЗМІ.
 
Видання зазначило, що з початку війни в лютому, за оцінками американських і британських військових, РФ втратила до 80 тис. військових, включаючи вбитих і поранених. Втрати та відсутність руху на фронті змусили деяких аналітиків охарактеризувати новий наказ глави Кремля як сигнал про те, що після шести місяців боїв він не збирається відступати.
 
Військові аналітики не уявляють, як російське командування впорається із завданням такого різкого поповнення рядів путінського війська. Експерти вважають це ще одним свідченням того, що війна в Україні може затягтися до наступної зими і навіть довше.
 
ЗМІ зазначає, що на сьогодні наступ російських окупантів на сході та півдні сповільнився до мінімуму, і жодна зі сторін «не виявила готовності до переговорів чи компромісу».
 
Видання також передбачає, що «найважчі дні війни можуть бути ще попереду».
 

Зазначимо, що Україна поки що виключає можливість інших переговорів із Росією, окрім зустрічі президентів.

 

Однак на переговори глав держав не погоджується Кремль.

 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net