Путін дозволив дітям загиблих окупантів вступати до вишів без іспитів

Уряду РФ доручено забезпечити встановлення вишами спеціальної квоти прийому навчання у вигляді 10% загального обсягу контрольних цифр прийому з допомогою бюджетних асигнувань з кожної спеціальності або напряму підготовки.

 
Дітям загиблих в Україні окупантів Путін дозволив вступати до вишів без іспитів. Про це йдеться в указі, підписаному та оприлюдненому у понеділок 9 травня.
 
Відповідно до указу, уряду Росії доручено забезпечити встановлення вишами спеціальної квоти прийому навчання у вигляді 10% загального обсягу контрольних цифр прийому з допомогою бюджетних асигнувань федерального бюджету з кожної спеціальності або напряму підготовки.
 
Крім того, діти загиблих або поранених в Україні військових можуть вступити без вступних випробувань до федеральних загальноосвітніх організацій зі спеціальними найменуваннями «президентське кадетське училище», «суворовське військове училище», «нахімівське військово-морське училище», «кадетський (морський кадетський) військовий корпус «Кадетський корпус», «козачий кадетський корпус».
 
Зазначається, що указ прийнято з метою підтримки сімей військовослужбовців та співробітників федеральних органів виконавчої влади та федеральних державних органів, в яких федеральним законом передбачена військова служба, співробітників органів внутрішніх справ РФ, які брали участь у так званій «спеціальній військовій операції на територіях Донецької Народної Республіки, Луганської Народної Республіки України”.
 
Нагадаємо, у Харкові вбитих окупантів відвантажують вагонами. Тіла складають у спеціальних вагонах-рефрижераторах, оскільки російська сторона відмовляється забирати своїх солдатів і наказує ховати у братських могилах.
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетСвідки Другої світової про напад РФ на Україну: Це війна проти мирного населення

Шольц впевнений, що Путін не виграє війну проти України

«Путіна — до суду»: антивоєнні акції в містах ФРН 8 травня

СюжетЯк війна впливає на українських олігархів і яку роль вони відіграють

Источник: korrespondent.net