Пригожин троліт Путіна і мітить у президенти — ISW

Пародія кінематографічного стилю інтерв’ю Путіна може бути використана в рамках більшої кампанії тролінгу з метою нападу на Кремль.

Ватажок ПВК Вагнер Євген Пригожин використовує свій вплив на медіаполе в Росії, щоб представити себе як претендента на президентських виборах у 2024 році. Про це йдеться у аналітиці Інституту вивчення війни (ISW) за вівторок, 28 березня.
 
Так, нещодавно власне агентство новин Пригожина опублікувало інтерв’ю з ним, яке візуально копіює різні інтерв’ю з російським президентом Володимиром Путіним. До цього відео з Пригожиним виглядали інакше — він вибирав кадри в динаміці або бою, що нагадують поле.
 
«Пригожин також використав це інтерв’ю, щоб повторити свої попередні аргументи про необхідність прищепити російським бійцям жорстку ідеологію та натякнути, що Міноборони Росії навмисно позбавляє групу Вагнера артилерійських боєприпасів», — пише ISW.
 
Аналітики вважають, що пародія кінематографічного стилю інтерв’ю Путіна може бути використана в рамках більшої кампанії тролінгу з метою нападу на Кремль, або щоб провести мовчазні паралелі між Пригожіним та Путіним.
 
Крім цього, 11 березня Пригожин зробив саркастичну заяву, що балотуватиметься на пост президента у 2024 році. При цьому Пригожин неодноразово атакував президентську адміністрацію Путіна, наприклад заявляючи, що деякі чиновники є зрадниками. Також він ставив під сумнів кремлівські наративи про те, що РФ воює з НАТО, а в Україні є нацисти.
 
Аналітики вважають, що нещодавня поведінка Пригожина — незалежно від його наміру — поширює в суспільстві наратив про те, що він має великі політичні устремління в Росії.
 
Також повідомлялося, що ПВК Вагнер хоче набрати 30 тисяч бойовиків до травня.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетОчільниця Херсона: люди залишають місто, але життя триває

Екс-президент ФРН Ґаук: Україна — явна жертва агресії РФ

Половина українців вважають НАТО найкращою гарантією безпеки

Источник: korrespondent.net