Пригожин надіслав до Європарламенту закривавлену кувалду

Європейський парламент напередодні проголосував резолюцію, в якій визнав Росію країною-терористом.

Російський підприємець, друг Путіна та голова ПВК Вагнера, яка активно наймає карних злочинців для війни на території України, Євген Пригожин заявив, що вважає Європарламент «розпущеним». Про це у середу, 23 листопада, пишуть російські ЗМІ.
 
Ті заявили, що Пригожин нібито відправив до Європейського парламенту футляр з-під скрипки, в який поклав кувалду «у крові» з вигравіруваним логотипом свого незаконного збройного формування. Він зняв відео зі своїм «інформаційним кейсом» та виклав у мережу.
 

 
Так Пригожин відреагував на те, що Європарламент визнав РФ державою спонсором-тероризму. 
 
«Не знаю, яким законом керується Європарламент, але за нашим законодавством з сьогоднішнього дня ми оголошуємо Європарламент розпущеним. Але перш ніж дана процедура набуде чинності, мені доручено передати до Європарламенту інформаційний кейс. Якщо у вас є їхній контакт, пропоную зробити це спільно — підготувати та відправити», — заявляв він пропагандистським ЗМІ.
 
Повідомляється, що сліди крові на кувалді бутафорські.
 
Зазначимо, Європейський парламент більшістю голосів ухвалив резолюцію про визнання Російської Федерації державою-спонсором тероризму. Голосування відбулося у середу, 23 листопада, у Страсбурзі під час пленарного засідання Європарламенту. 

Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net