Прем єр Естонії вважає, що немає сенсу розмовляти з Путіним

Прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас не бачить сенсу тримати дипломатичні канали з Росією відкритими та розмовляти з Путіним, якщо немає жодних зрушень після переговорів.

 
Прем’єр-міністр Естонії Кая Каллас вважає, що немає сенсу розмовляти з Володимиром Путіним, якщо західні країни справді хочуть, аби він зрозумів, що перебуває в ізоляції. Про це повідомляє Euroactiv.
 
«Мені здається, що якщо всі постійно телефонують йому, він не розуміє, що перебуває в ізоляції. Тому, якщо ми хочемо донести до нього думку про те, що «ви ізольовані», не телефонуйте йому — у цьому немає сенсу», — заявила вона.
 
Повідомляється, що прем’єр Естонії не бачить сенсу тримати дипломатичні канали з Росією відкритими та розмовляти з Путіним, якщо немає жодних зрушень після переговорів.
 
«Але що ми отримаємо від цього? Я не бачу жодних результатів, тому що після всіх цих переговорів Буча сталася, Ірпінь стався — ми не бачимо жодних ознак деескалації», — додала Каллас.
 
Раніше повідомлялося, що Естонія була першою західною країною, яка визнала російську військову агресію геноцидом проти українського народу.
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net