Правляча партія Грузії відкликала законопроект про іноагентів

У Євросоюзі вітали рішення та закликали владу країни відновити проєвропейські реформи.

Правляча партія Грузинська мрія та рух Сила народу вирішили відкликати з парламенту країни законопроект про «іноагентів», який спричинив масові протести. Про це 9 березня повідомляє Эхо Кавказа.

Зазначається, що влада задовольнила вимогу демонстрантів, які 7-8 березня проводили багатотисячні мітинги біля будівлі парламенту.

«Ми бачимо, що ухвалений законопроект викликав розбіжності в суспільстві. «Машина брехні» змогла подати законопроект у негативному світлі і ввести в оману певну частину населення. На законопроект був наклеєний хибний ярлик «російського закону», а його прийняття в першому читанні було представлено в очах частини громадськості як відхід від європейського курсу», — йдеться у заяві правлячої партії та Сили народу.

При цьому, коли «спаде емоційне тло», політсили мають намір пояснити громадськості, «для чого було прийнято законопроект і чому важливо було забезпечити прозорість іноземного впливу» в Грузії.

Представництво ЄС привітало рішення про відкликання спірного законопроекту.

«Ми закликаємо всіх політичних лідерів Грузії відновити проєвропейські реформи в інклюзивній та конструктивній манері відповідно до 12 пріоритетів для того, щоб Грузія набула статусу кандидата», — цитує канал Mtavari заяву дипвідомства.

Нагадаємо, після прийняття парламентом Грузії у першому читанні закону про «іноагентів» у центрі Тбілісі два дні тривали протести, які супроводжувалися сутичками з поліцією.

Зеленський звернувся до протестувальників у Грузії


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net