Повітряні сили НАТО проводять навчання у Польщі та країнах Балтії

У навчаннях буде задіяно літаки військової авіації НАТО, а також системи ППО ближньої дальності.

У Польщі, Литві, Естонії та Латвії розпочалися міжнародні військові навчання Ramstein Legacy 2022, організовані командуванням Повітряних сил НАТО. Про це повідомляє Delfi у понеділок, 30 травня.

Зазначається, що у Латвії маневри продовжаться до 6 червня. Вони триватимуть у волості Рембатес Огрського краю на території Авіаційної бази Національних збройних сил.

«Метою військових навчань Ramstein Legacy 2022 є розширення співпраці, технічна сумісність та інтеграція сил ППО НАТО в єдину структуру управління ППО», — йдеться у повідомленні.

На території Латвії у навчаннях візьмуть участь близько 300 військовослужбовців повітряних сил, сухопутних сил, Національної гвардії, а також бійці протиповітряної оборони Італії, Чехії та США.

У навчаннях будуть задіяні літаки військової авіації НАТО, а також системи ППО ближньої дальності, зокрема RBS-70, Stinger та Avenger.

Нагадаємо, 16 травня в Естонії розпочалися найбільші навчання Сил оборони Їжак-2022. У них взяли участь близько 15 тисяч військовослужбовців, у тому числі з 10 країн-партнерів НАТО.

На початку травня у Фінляндії пройшли навчання НАТО Arrow-22. Було задіяно близько 3400 осіб, 150 одиниць бронетехніки та близько 300 одиниць іншої техніки.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net