Постачання Віагри до Росії припинено — ЗМІ

Американська Viatris зупинила експорт свого препарату на територію Росії ще в 2022 році.

 
Постачання до Росії препарату Віагра у формі таблеток припинено ще в 2022 році на тлі бойкоту РФ через її вторгнення в Україну. Відповідне рішення ухвалила американська фармацевтична компанія Viatris. Про це повідомляє російське пропагандистське інформагентство ТАСС із посиланням на коментар прес-служби Мінпромторгу РФ.
 
«Лікарський препарат із торговим найменуванням Віагра відповідає міжнародному непатентованому найменуванню (МПН) силденафіл, його виробництво не локалізовано в Росії. У 2022 році Viatris поінформував про зупинення поставок препарату Віагра у лікарській формі таблетки», — зазначили у Мінпромторгу.
 
У російському відомстві заявили, що для забезпечення локального виробництва в РФ підтримали проект з організації та проведення клінічних досліджень препарату з МНН силденафіл у формі таблеток.
 
Міністерство запевняє, що в Росії «забезпечено технологічну можливість виробництва лікарських препаратів з МНН силденафіл з різних стадій».
 
Згідно з держреєстром лікарських засобів, у 36 компаній в РФ зареєстровано 49 реєстраційних посвідчень на препарати із зазначеним МНН. Російський ЗМІ додав, що обсяг виробництва цих препаратів за підсумками перших трьох кварталів 2022 року «збільшився більш ніж на 11% у натуральному вираженні».
 
Мінпромторгу також додали, що «фіксується і збільшення обсягу продажу у вказаному періоді більш ніж на 15%».
 
Нагадаємо, бійці Львівського прикордонного загону запобігли спробі ввезення в Україну препаратів російського виробництва.

У РФ виник дефіцит ліків через санкції — розвідка
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Санкції проти Росії

Санкції щодо РФ не перешкоджають гуманітарній допомозі — ЄС

США закликають Євросоюз не послаблювати санкції проти Росії

Джонсон закликав не знижувати тиск на Росію через анексію Криму

Ґабріель пропонує заохотити РФ виконувати «Мінськ»

Берлін погрожує США заходами у відповідь на санкції проти Росії

Источник: korrespondent.net