Посольства РФ шпигують в Європі за допомогою антен — ЗМІ

Росіяни встановили на своїх посольствах у європейських країнах майже 200 антен, що дозволяє їм перехоплювати сигнали.

 
Російські агенти під прикриттям дипломатів шпигують за європейцями — вони використовують антени, що розміщуються на будинках посольств у країнах Європи. Про це повідомляє центр Досьє.
 
Розміщення антен на посольствах — це нормальна практика, тому дипломати можуть тримати зв’язок через закриті канали зі своїми міністерствами, зазначає ЗМІ. Разом з тим, у посольствах Росії таких антен набагато більше, ніж потрібно для роботи дипломатичної установи. Зокрема, на будинках 39 російських представництв у Європі нарахували 182 антени. «Рекордсмен» – посольство РФ у Бельгії, там встановили 17 антен. На посольствах у Мадриді, Празі, Белграді, Лісабоні, Софії, Нікосії – по 10.
 
Антен може бути набагато більше, адже вони можуть розміщуватися на території дипломатичних представництв, звертає увагу ЗМІ.
 
У посольствах встановлюють як звичні «тарілки», так і складніші антени Кассегрена, спрямовані на решітку Яги-Уда, магнітні петлеві антени та прості вертикальні штирі. З їх допомогою можна встановлювати супутниковий зв’язок, а також мікрохвильову лінію ретрансляційної, тобто дозволяють перехоплювати сигнали: від радіопереговорів до звичайних телефонних розмов.


Зазначимо, з лютого 2022 року з європейських країн вислали понад 400 російських дипломатів. Більшість із них звинуватили у шпигунстві, росіяни були не дипломатами, а агентами розвідки.
 
Частина шпигунів із дипломатичними паспортами були технічними фахівцями, які спеціалізувалися на радіорозвідці.
 
Нагадаємо, посилку з кістками отримало посольство Франції в Москві, за цим фактом розпочато перевірку.
 
У посольство Фінляндії в Москві в четвер, 13 квітня, були відправлені конверти, в яких виявили невідомий білий порошок.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net