Поранених в Україні росіян залишили без страхових виплат – ЗСУ

Кремлівське керівництво ускладнило процес отримання компенсації за поранення для своїх військовослужбовців.

 
Росіянам, які зазнали поранень під час війни в Україні, в РФ почали масово відмовляти в страхових виплатах. Про це у четвер, 21 липня, повідомили в СтратКомі ЗСУ (Управління стратегічних комунікацій Збройних сил України).
 
«У разі поранення, військові можуть претендувати на відшкодування від страховика МО – від Согазу – і на три мільйони рублів виплат. Але з травня легкопораненим почали відмовляти і в тому, і в іншому», – йдеться в повідомленні.
 
Зокрема, один росіянин не зміг отримати компенсації за осколкове поранення та контузію, інший – за таке саме осколкове поранення та травму сухожилля.
 
«Медики відмовляються фіксувати поранення, тому що, за наказом міноборони РФ, претендувати на виплати можуть тільки ті, назву чийого каліцтва зазначено в постанові уряду від 1998 року. Постанову заточували під мирний час. І виходить так, що перелом пальця – це страховий випадок, а мінно-вибухова травма з багатьма осколковими пораненнями – ні», – пояснюють у ЗСУ.
 
Нагадаємо, Росія щодня витрачає на військові дії в Україні майже 400 мільйонів доларів.
 
Крім того, з 24 лютого по 20 липня загальні втрати особового складу російських військ на території України орієнтовно становили 38 750 осіб.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net