Польща офіційно перейменувала Калінінград

Уряд Польщі офіційно змінив назви Калінінграда та Калінінградської області на польську назву Крулевець.

 
У Польщі офіційно затвердили та змінили назви міста Калініград та Калінінградської області РФ. Зміна набула чинності 9 травня, повідомляє Rzeczpospolita.

На засіданні 12 квітня комісія зі стандартизації географічних назв за межами Польщі вирішила, що для міста з російською назвою Калінінград рекомендують уживати лише польську назву Крулевець. Для адміністративної одиниці, в якій розташоване місто, рекомендують польську назву Крулевецька область, а не Калінінградська. 
 
Комісія визнала, що «місто, яке зараз має російську назву Калінінград, відоме в Польщі під своєю традиційною назвою Крулевець (Królewiec)», і що нинішня російська назва є штучною та не пов’язана ні з містом, ні з областю.
 
«Факт присвоєння великому місту поблизу польських кордонів імені Калініна, злочинця, співвідповідального, серед іншого, за ухвалення рішення про масове вбивство поляків (Катинський розстріл), має в Польщі емоційний, негативний характер», — йдеться в заяві комісії.

Зазначається, що події, пов’язані з вторгненням РФ в Україну, нав’язуванням так званого «русского мира», веденням Росією інформаційної війни, змушують Польщу по-іншому поглянути на питання нав’язаних назв, які викликають великі суперечки й не зустрічають схвалення в країні.
 
Нагадаємо, 9 травня активісти розбудили російських дипломатів у Варшаві звуками сирен і бомбардувань. 

Послу РФ у Варшаві завадили покласти вінок на цвинтарі радянських воїнів

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

Росіяни обстріляли Вовчанськ: одна людина загинула

Проукраїнська активістка змогла виїхати з Криму — Жовта стрічка

Кабмін затвердив кількість поліцейських в Україні

Президент Чехії підтримав створення спецтрибуналу для РФ

У РФ заявили про чергову «атаку» на нафтопровід Дружба

Источник: korrespondent.net