Польща готова передати Україні літаки F-16, але з умовою

Прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив про готовність передати Україні літаки F-16.

Польща готова надати Україні свої літаки F-16, проте це можливо лише у координації з НАТО. Про це заявив прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький під час прес-конференції 30 січня, повідомляє WNP.PL.

«Як це було кілька місяців тому в контексті МіГів, так само будь-яка інша повітряна сила реалізовуватиметься і, можливо, передаватиметься з узгодженням із країнами НАТО. Тут ми діятимемо у повній координації», — зазначив прем’єр.

На заяву Моравецького вже відреагували в Офісі президента. За словами голови ОП Андрія Єрмака, робота над отриманням винищувачів F-16 триває.

«Ми маємо позитивні сигнали від Польщі, яка готова передати нам їх у координації з НАТО», — заявив Єрмак.

Нагадаємо, влада Великобританії могла б передати українським військовим літаки після витурення російських військ з окупованих територій.

Також повідомлялося, що Париж не відкидає постачання Києву винищувачів, проте за умови, що це не спровокує ескалацію війни, а також не зашкодить безпеці Європи та, зокрема, самій Франції.

Виробник F-16 зробив заяву про постачання в Україну


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетНімецький друг Путіна: Кажеш про Донецьк, а атакуєш Київ?

Війна в Україні: у Польщі рекорд інтересу до служби в армії

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетЯк війна в Україні вплине на президентські вибори в Чехії

Источник: korrespondent.net