Племінника Назарбаєва засуджено до шести років ув язнення

Кайрата Сатибалдиули, одного з найвпливовіших бізнесменів Казахстану, звинувачено в розкраданні в особливо великих розмірах у національних компаніях.

 
Суд Астани ухвалив вирок Кайрату Сатибалдиули – племіннику першого президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва. Сатибалдиули звинувачено в розкраданні в особливо великих розмірах у національних компаніях. Про це повідомляє Радіо Свобода.
 
Сатибалдиули засудили до шести років позбавлення волі, крім того – йому на 10 років заборонено обіймати посади на державній службі.
 
Сатибалдиули арештували у березні. Йому було пред’явлено звинувачення за статтею про заподіяння майнової шкоди шляхом обману або зловживання довірою, а також про привласнення або крадіжку чужого майна, ввіреного обвинуваченому. Крім того, повідомлялося, що він перебуває під слідством за підозрою в «ухилянні від сплати податків і митних платежів», «легалізації злочинних доходів».
 
За версією Forbes Kazakhstan він увійшов до списку найвпливовіших бізнесменів Казахстану.
 
Нагадаємо, у екс-президента Казахстану Нурсултана Назарбаєва знайшли активи загальною вартістю не менш як $8 млрд, які було розподілено по чотирьох фондах.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net