PepsiCo припинила виробництво PepsiCola та Mirinda в РФ — ЗМІ

Американська компанія заявила, що майже через шість місяців війни в Україні припинила виготовлення напоїв у РФ.

 
Американська компанія PepsiCo припинила виробництво Pepsi, 7UP та Mountain Dew у Росії. Це зроблено практично через шість місяців після того, як заявила про зупинення продажу та виробництва через вторгнення РФ в Україну. Про це повідомляє інформагентство Reuters у вівторок, 20 вересня.
 
У повідомленні наголошується, що компанія повністю зупинила виробництво після того, як кореспонденти інформагентства відвідали низку супермаркетів, роздрібних магазинів та спортивних залів у Москві та за її межами. Вони виявили пляшки Pepsi з датами виробництва у липні та серпні на заводах у Росії. Остання дата виробництва продукту Pepsi – 17 серпня.
 
Компанія повідомила у заяві інформаційному агентству, що вона припинила виробництво концентратів для PepsiCola, Mirinda, 7Up та Mountain Dew у Росії.
 
«Згодом усі концентрати в Росії були витрачені, а виробництво припинено», — заявив представник PepsiCo 8 вересня.
 
Представник компанії зазначив, що це «узгоджується з оголошенням, зробленим у березні 2022 року». Однак він відмовився коментувати, коли його попросили повідомити оновлену інформацію про продаж та про те, чи були вони зупинені.
 
У Reuters додали, що виробництво, що продовжується, означає: газовані напої, як і раніше, широко доступні в низці міст Росії.
 
Нагадаємо, що PepsiCo у березні цього року повідомила про рішення призупинити продаж у Росії напоїв на тлі вторгнення РФ в Україну.
 
McDonald’s теж вирішив призупинити свою діяльність на території Росії та закрити усі 850 ресторанів.
 
У Києві відновлює роботу McDonald’s
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net