Пентагон прокоментував вибухи на аеродромах у Росії

У міністерстві оборони Сполучених Штатів наголошують, що Україна має право вести оборону своїх територій.

Вашингтон не був обізнаний, хто завдав ударів по території Росії, оскільки Пентагон не координує з Україною всі атаки, що здійснюються українськими захисниками. Про це у середу, 7 грудня, йдеться у заяві заступника прес-секретаря Пентагону Сабріни Сінгх.
 
При цьому вона зазначила, що США «постачають озброєння та системи», які необхідні українській стороні для захисту її територій. Але не втручаються у ухвалення стратегічних рішень.
 
«Вони на місці ухвалюють рішення щодо цілей, щодо того, коли вони проведуть операцію. Ми надаємо військову допомогу. Отже, не обов’язково, що ми були проінформовані або обізнані про будь-які удари на території Росії. Ми бачили повідомлення про це. Але мені нічого додати», — продовжила вона.
 
Вона рекомендувала тим, хто шукає подробиці теми, звернутися до українського військового відомства за подальшими коментарями з цього питання.
 
«Ми надаватимемо їм те, що їм потрібно для захисту своєї території, захисту їхніх громадян на полі бою. Звичайно, ми не хочемо ескалації. Ми не прагнемо ескалації. Ми не прагнемо війни з Росією. Але ми забезпечимо можливість для України захищатися «, — наголосила Сінгх.
 
Раніше міністр оборони Олексій Резніков зв’язався з головою Пентагону Ллойдом Остіном одразу після чергової ракетної атаки росіян територією України, яку вони здійснили у понеділок, 5 грудня. 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net