Павел Капко: На России выросло количество недовольных мобилизацией и »сво»

На росії не всі підтримують мобілізацію та загалом не підтримують так зване «сво». Населення росії настільки залякане та зарежимлене, що боїться сказати щось негативне проти влади.

Але знаходяться ті, хто бойкотує війну розпочату путінськими військами. Кожен по своєму: хтось покинув країну-терориста, хтось підпалює військкомати, хтось виходить на поодинокі пікети…

Наприклад 30% російських музикантів виїхали з рф, або ж перестали виступати відкрито показуючи свою позицію проти російської агресії, проти дій путіна та його армії; це ті хто відкрито підтримує Україну та нашу незалежність.

Митці на росії добре розуміють на чиїй стороні правда.

Молоді талановиті карикатуристи наприклад з гумором висвітлюють нинішню «часткову мобілізацію» на росії в одній з картинних галерей москви.

В Санкт-Петербурзі на Василевському острові з 14 жовтня по 13 листопада проходить Фестиваль Віртуальної реальності та технологій «KOD» осінь 2022 де кожен бажаючий може побувати в ролі мобілізованого, взяти участь у війні в Україні та здатись у полон українським військовим, щоб зберегти життя

У столиці Башкортостану Уфі 1 листопада заплановано виступ групи «Останній Герой» з однойменним концертом «Герой мобілізації». Колектив виконає пісні на підтримку родичів та рідних мобілізованих, десятки тисяч яких ніколи вже не повернуться додому або повернуться лише для поховання.

Це лише окремі приклади, як творча еліта росії виступає проти дій чинної влади. Поки що це маленькі кроки, це тихі поодинокі голоси. Але це початок перемін, початок перетворення на росії – шлях відродження нової «безпутінської» країни.

Источник: www.obozrevatel.com