Парламент Чорногорії виніс вотум недовіри уряду

Голосуванню передувало 12-годинне засідання, присвячене обговоренню успіхів та помилок уряду.

Депутати Чорногорії винесли вотум недовіри уряду на чолі із Дританом Абазовичем. Рішення підтримали 50 депутатів. Про це у п’ятницю, 19 серпня, повідомляє агентство Mina.
 
«За недовіру 43-му уряду Чорногорії проголосували 50 депутатів, один утримався. Тим самим кабмін втратив довіру, засідання завершено», — оголосив президію результати.
 
Ініціатором голосування виступила колишня правляча Демократична партія соціалістів. У партії вважають, що влада не просуває країну щодо зближення з Євросоюзом, передає агентство.
 
Це вже другий вотум недовіри, яку депутати ухвалила за цей рік. У лютому чорногорський парламент виніс вотум недовіри кабінету Здравка Кривокапіча, який уперше за 30 років був сформований опозицією. Твердження нового кабінету пройшло лише наприкінці квітня.
 
Тоді ініціатором відставки уряду виступила одна із партій правлячої коаліції — URA. Свою ініціативу там пояснювали тим, що нинішній кабінет не має підтримки в парламенті і через це загальмувався рух Чорногорії до членства до Євросоюзу.
 
Раніше міністерство закордонних справ Чорногорії оголосило російського посла Владислава Масленікова персоною нон-грата. 

Новини от Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net