Парламент Болгарії дозволив ремонт техніки для ЗСУ

Прийнятий пакет також містить гуманітарну, фінансову і військову допомогу, продовження підтримки вступу України в ЄС.

 
Парламент Болгарії ухвалив рішення про ремонт української військової техніки на підприємствах країни. Про це у середу, 4 травня, повідомило агентство BGNES.
 
 

 
«Парламент дає мандат раді міністрів на обговорення та реалізацію заходів, пов’язаних з війною в Україні, включаючи ремонт військової техніки для України», – йдеться у повідомленні.
 
«За» проголосували 200 депутатів, проти – 16, утримався – 1. Зазначається, що після цього рішення стало зрозумілим, що парламентська коаліція залишиться «недоторканною».
 
Вжитий пакет містить заходи з подолання наслідків економічних санкцій, гуманітарну, фінансову і військову допомогу Україні, продовження підтримки вступу України в ЄС, допомогу українським біженцям, надання можливості імпорту українського зерна у Варну, а також зміцнення енергетичної співпраці, ремонт української військової техніки, продовження постачання гуманітарної допомоги. Про постачання летальної зброї чи боєприпасів не йдеться.
 
Минулого тижня президент України Володимир Зеленський за підсумками зустрічі із прем’єр-міністром Болгарії Кирилом Петковим заявив про досягнення домовленостей між сторонами щодо ремонту української військової техніки в Болгарії.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетЗакон США про ленд-ліз: що насправді він дасть Україні

Єврокомісія направила країнам ЄС проект нафтового ембарго проти РФ

СюжетУкраїна оснащується дронами: як зміниться тактика війни

Глава МЗС Німеччини назвала 24 лютого переломним днем в історії

Источник: korrespondent.net