Орест Сохар: Стало известно, от кого »русские бабы еще наражают», это – таджики

Ведомство Шойгу собирает для мобилизованных баяны, губные гармошки и балалайки, обещая таким образом «побуждать бойцов к подвигу», тогда как для русскоязычных школ Таджикистана кремль выделяет очередные 6 млрд рублей ($90 млн).

Далее текст на языке оригинала

Z-пропагандисти невдоволені. Кажуть, які гроші таджикам, «коли у Росії люди по 50-100 рублів збирають на снарягу, приціли та буржуйки»?

Російська держава дбає не про чмобіків, а про власні інтереси.

«Велика» Росія конкурує з Китаєм за свідомість таджиків. Китай інвестує в цю автократію вдвічі більше грошей, ніж Росія — $3,3 млрд проти $1,6 млрд. Це кремлеві важливіше, ніж турбота про гарматне мʼясо. Система імперських пріоритетів, де конкретна людина — лайно, і є причиною зубожіння як армії, так і цивільних.

Додаткових $90 млн не навчать таджиків «великому і могучому». Ця нація не асимілюється, проживає закритими общинами, навіть емігрувавши в інші країни. Проте шкільної освіти буде достатньо для спілкування на рівні знаменитих гастарбайтерів «Равшана» та «Джумшута».

Прототипи цих легендарних персонажів завжди були потрібні в РФ, але після початку мобілізації брак робочих рук ще відчутніший: одним дали в руки автомат, інші — накивали пʼятами. Точних цифр немає, але попередньо, йдеться про нестачу декількох мільйонів працівників. Це ще одна причина, чому кремль вимушений фінансувати курс «російська для гастарбайтерів»: хтось же мусить працювати на економіку «великої імперії».

До речі, на таджиків покладатиметься ще одна відповідальна місія: приглянути за згорьованими російськими вдовами. Адже брак чоловіків в імперії лише посилюватиметься, а бабам ще народжувати та народжувати. Не думаю, що навіть держдумі вдасться скасувати закони природи.

Важлива думка: стратегія фюрера розрахована на постійне оновлення особового складу, а не збереження існуючого: «забрити» у солдати свіжих бурятів для держави набагато раціональніше, ніж дбати про безпеку та добробут вже наявних. Тоді як країна не помітить втрати бійців. Таджики вже в дорозі.

Підписуйтеся на «Орестократію (https://t.me/orestokratiia)».

Источник: www.obozrevatel.com