Орест Сохар: Между Кадыровым и Путиным пробежал Пригожин: почему Дон исчез из информпространства

Вчора Дон провів цілу пряму лінію. Але було незрозуміло, чи то він перепрошував володаря Мордору, чи ніби познущався з нього… оскільки фюрер від спілкування з народом відмовився.

Федерастичні ЗМІ взяли лише одну новину з однаковим заголовком: «Кадиров заявив, що ніколи не балотуватиметься в президенти». Хоча Рамзан акцентував на іншому: МОЖЕ, але не робитиме цього. 

Також дивно виглядала фраза, що він допоможе Путіну утриматися при владі – зайве нагадування про хитке становище фюрера.

Цікаво, що під час прямої лінії боти, ймовірно кремлівські, закидали ютуб-трансляцію однаковими коментарями про те, що Кадиров нібито не платить бійцям «Ахмату». Рамзан удав, що нічого не помітив.

Федеральним ЗМІ заборонено згадувати Дона, — ось уже місяця півтора.

На тлі воєнних поразок в Україні Кадиров примазався до команди Прігожина і почав критикувати Міноборони та всю російську армію. Пєсков навіть публічно порадив Рамзану заткнутися, тобто «ісключіть емоції». Це було саме місяць тому.

В Криму днями затримали ставленика Кадирова Хасана Ібрагімова. Центр національного спротиву пише, що кадирівці посилюють свій вплив на окупованих територіях за згоди Пушиліна і Пасічника. Тоді як власні інтереси там є у «вагнерівців» та бізнесменів з близького кола Путіна.

 Та головне – Кадиров зайшов на особисте політичне поле Путіна. Окрім неоднозначних заяв у стилі «а ось якби я був президентом…», у грудні, наприклад, він китайською мовою звернувся до мусульман світу з закликом виступити проти НАТО. Це прерогатива президента, а не лідера регіону. Крім того, на тлі зблідлого фюрера, Кадиров видався турбопатріотам мало не новим лідером нації («Рамзан Ахматович — будь президентом России. Молю»… «Предательство кругом», — на Росії понеслась нова зрадонька від Кадирова. Тоді як, за задумом кремля, маргіналів повинен окучувати Прігожин.

Тому кремль зірвав стоп-кран у Дона, вказуючи йому на належне місце. Медовий місяць між фюрерором та Кадировим завершився, починається новий етап, значно драйвовіший.

Купуємо поп-корн, підписуємося на «Орестократію (https://t.me/orestokratiia)».

Источник: www.obozrevatel.com