Ордер на арешт Путіна: світові міністри юстицій зустрілися у Лондоні

Ціль цієї зустрічі полягає в тому, щоб обговорити підтримку розслідування МКС військових злочинів РФ в Україні.

 
Глави мін’юстів різних країн світу зустрілися в Лондоні з метою обговорення підтримки розслідування Міжнародним кримінальним судом (МКС) військових злочинів росіян в Україні. Про це повідомляє британський телеканал Sky News.
 
Зустріч відбулася після того, як 17 березня Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт глави Кремля Володимира Путіна за звинуваченням у депортації українських дітей.
 
Міністр юстиції Британії Домінік Рааб зазначив, що уряд його країни продовжуватиме фінансувати і надаватиме експертизу суду, поки «справедливість не переможе».
 
«Ми збираємося сьогодні в Лондоні, об’єднані однією метою — притягнути військових злочинців до відповідальності за звірства, скоєні в Україні під час цього несправедливого, неспровокованого та незаконного вторгнення», — розповів він.
 
Крім того, на конференції виступили міністр юстиції України Денис Малюська, генеральний прокурор Андрій Костін та прокурор МКС Карим Хан.
 
Зазначимо, Карім Хан повідомив, що спочатку Міжнародний кримінальний суд (МКС) розглядав можливість збереження таємниці ордера на арешт нинішнього президента РФ Володимира Путіна.
 
Як відомо, 17 березня МКС видав ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна та дитячого омбудсмена Марії Олексіївни Львово-Бєлової. Вони підозрюються у причетності до незаконної депортації українських дітей.
 
У деяких країнах вже заявили, що заарештують Путіна, якщо він ризикне з’явитися на їхній території.
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетОчільниця Херсона: люди залишають місто, але життя триває

Екс-президент ФРН Ґаук: Україна — явна жертва агресії РФ

Половина українців вважають НАТО найкращою гарантією безпеки

Источник: korrespondent.net