Орбан назвав Україну неіснуючою країною

Прем’єр вважає, що оскільки Україна у протистоянні більшому противнику не може сама забезпечити свій бюджет, вона «не існує».

Україна «не здатна себе фінансувати», тож у цьому сенсі вона нібито «неіснуюча країна». Про це заявив прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан, повідомляє 24.hu у п’ятницю, 14 квітня.

Угорський чиновник вкотре потрапив у скандал, коментуючи різке підвищення цін в Угорщині та Європі. Він також вважає, що від Брюсселя не слід очікувати «прориву у наданні допомоги для стримування військової інфляції».

Глава угорського уряду стверджує, що Україна «не здатна фінансувати свої потреби» і що війна нібито триває «тільки за рахунок коштів партнерів».

«Україна у фінансовому сенсі неіснуюча країна. Вона не може себе фінансувати. Питання в тому, збережемо ми Україну чи ні. Як тільки ми говоримо «ні», тоді війна закінчується», — запевняє прем’єр-міністр.

За його словами, Європа оплачує пенсії та зарплати для педагогів та медиків в Україні, «якої немає в європейській економіці». Він також вважає, що «так продовжувати нескінченно не можна».

«Якщо ви відправляєте зброю, якщо ви фінансуєте річний бюджет однієї з воюючих сторін, якщо ви обіцяєте дедалі більше і більше сучасної зброї, то можете говорити все, що хочете. Неважливо, що ви говорите — ви берете участь у війні», — стверджує Орбан.

Прем’єр Угорщини вкотре заговорив про ідею «встановлення режиму припинення вогню» та переговори про «мирне врегулювання».

Нагадаємо, що у Конгресі США розробляють законопроект, який передбачає санкції стосовно провідних угорських політиків, пов’язаних із урядом Віктора Орбана.

Напередодні повідомлялося, що США запровадили чергові санкції проти Росії, які додатково обмежують її доступ до міжнародної фінансової системи. До цього списку потрапив і Міжнародний інвестиційний банк Угорщини.

Угорщина вийде з МІБ через запровадження санкцій США


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

СюжетОчільниця Херсона: люди залишають місто, але життя триває

Екс-президент ФРН Ґаук: Україна — явна жертва агресії РФ

Половина українців вважають НАТО найкращою гарантією безпеки

Источник: korrespondent.net