Олена Степова: »Хлопок» в России: »потусторонние» силы против кремлевских скреп

На россии так любят мистику, эзотерику, все такое таинственное, все космическое и чтобы за величие скреп. Вот об этом и поговорим.

Кстати, очень интересно, что мистику любил каждый известный диктатор. Один пример гитлера чего стоит. Тот без астрологов-экстросенсов-магов-чудес шага сделать не мог. Все искал чашу Грааль, Шамбалу, меч Ариев и другие артефакты, чтобы придали ему силу супермена и все космические власти. Даже целый проект с финансированием сделал, Аненербе. Они там бегали, искали доказательства величия арийской расы, доказывали, что Христос, это германец, а Израиль, то «иконно германская земля». Поэтому, если кто из россии не знает, то их модель поведения, о русских скрепах, «Иисус-русский парень из деревни», «Маша Магдолина, то простая русская девка из деревни», «Израиль-исконно русская земля», то все косплей, ничего нового для тех, кто хорошо знает историю.

Далее текст на языке оригинала.

Полюбляли містику та шукали потойбічних й космічних властивостей супермена ленін та сталін. Тому в кожного з них були свої «аненербе», тобто відділи з особливих питань, котрі мали на «озброєнні» магів, чародіїв, екстрасенсів, інопланетних консультантів та іншу кашпіровщину. Цей відділ був заснований ще леніном, то все життя комунізм йшов пліч о пліч, рука в руку з сатанізмом, ритуалами, містикою, езотерікою, парапсихологією, яку підкріплювали більш науковими спеціалістами з психології, соціології, психіатриї, щоб мати вплив на людей та досягати своєї мети.

Тому в кожній радянсько-російській людині, в одній звивині мозку лежать «Капітал» Карла Маркса, Біблія, хрестик, червона нитка від зурочення, чотки з Буддою, Коран, заяча лапка, шаманський бубон, молитовний пояс з «Отче наш», свиток з віршем, яку він купив у спадкової православної психологічні-ясновидячої відьми, за оголошенням у газеті.

А, вибачте, не все описала, десь там на головному місті, серед ікон й мішечків четвергової солі та пляшок зі святою водою, купленої у циган на вокзалі й крему, зарядженого Чумаком, завжди лежить томик передбачень Ванги у 89 виданні, доповненому. У більш продвинутих росіян біля Ванги катрени Нострадамуса, а у партеліт, як доказ елітарності у магічному світі, Реріх та Бхагавадгіта. За цими скарбами, зазвичай ощадкнижка, закордонний паспорт, акції газпрому та купа партквитків й пачечка свячених на Хрещення долярів, щоб було видно святим, що не проста людина, а з багатої сім,ї.

Тому, коли кремлю треба щось включити у тій звилині, він достає якусь карту, яка має тригернути розрядом носія «скарбів руської культури» й викликати рясну реакцію.

Як ви вам не було смішно, але це працює. Завжди. От візьміть будь яку просту людину й скажіть їй «ванга напророчила, написано в писанії від ванги, том 11» й все, ніяких додаткових тестів не потрібно. Якщо вам плюнули в очі й послали до тої самої ванги пішим ходом, перед вами гомо-цівілізаціус-нормаліус. Якщо людина вирячила очі й з криками «та ти шо, зараз кумі подзвоню, з децтва за вангу», оце гомо-радянкіус-звичайний. Можете йому «катренами» від вангостродамуса вносити у мозок будь яку інформацію. Головне робити це з розумним виглядом, магічним голосом й пасами руками.

Перед війною на Донбасі це було використано росією на усі 100 відсотків без жодної «страти» в «молоко».

На деревах «з’являлися» «лікі святих». По місту йшли «божі люди, що тіко зі святого хрестового походу повернулися й бачили під старим деревом сліпого старця Охуїдідрона 16-го, який сказав своє видіння». У церквах розповідали свої пророчі сни попи-ясновидці. На базарі роздавали газету «слава святій вангі» з її видіннями, катренами Нострадамуса та пророцтвом зюганова у сауні. У школах, дитсадках, лікарнях, на шахтах, усюди були розмови про те, що згідно усіх видінь «Україну чекає голод та 33 нещастя, а Донбас розквітне, як стане частиною росії», «путін –святий ангел, що рятує простий нарід», «московське православіє єдина правильна віра, хто проти, той диявол».

Теж було по телебаченню. Як по місцевому регіональному, так й по російському, а цього на Донбасі було 90 відсотків від ефіру.

«Переможці» битв екстрасенсів, ванги, старці, мерці, відьми та відьмаки, інопланетні куратори й трансформатори, ходоки по шамболі й навколо неї, усі проросили «процветание русского Донбасса в лоне матери россии».

В мене волосся на голові дибки ставало від такої інформації, з огляду на те, що я добре знала історію рідного краю, бо була завзятою екологинею, то разом з рослинним та тваринним світом вивчала й світ історичний, скифів, сарматів, німецькі поселення, англійські, які тут були ще за царя панька, тобто до оголошення «заснування Донбассу катериною», як вела пропаганда. Ну, то таке. Повернемося до шаманів наших.

Дивно було чути усі ці пророцтва з церкви. Але вони вдало тримали грань між «магія» та «віра» щоб маніпулювати людьми. То в церкві були ясновидющі попи, попи — екстрасенси, попи з доступом до космічного ключу та інші видючі сліпі старці, що несли людям знання про те, що тіко росія врятує світ, акі ноїв ковчег.

Що цікаво, коли люди з довірою до попа ділилися інформацією, що були у гадалки й та сказала, що…да-да, росія й усно таке красівоє. То батюшко не сварив, що до відьми й гадалки ходили й порушували заповіді церкви святої, а навпаки, казали, що то «свята людина, бо їй господь дав знання й силу гадати на картах Таро».

Я ж кажу, хрестик, партквиток й катрени.

Ну, що ж — потирає руки — якщо вже усе це так важливо для росіян, сперечатися не буду. Просто поділюся видінням.

У російському (поки що) місті Ростов, сталася вельми таємнича пригода, яка не тільки злякала містян, а й ввела їх у містично-езотеричний транс, не гірше тих катренів ванги.

Люди знайшли на землі у калюжі бюст генерала Маргелова Василя Пилиповича. Царство йому, яке він там заслужив, чи пекельного чи райського, хай на небі вирішують.

Бюст генерала у калюжі, це звісно ж капець й поруганіє скрепів. Ще й на тлі новин, що за тиждень на росії померло 7 військових генералів, а одному у місце, де мав бути мозок, прилетіла бурулька, розміром з «калібр».

Гірше за калюжу, було те, що бюст був без голови. Зовсім без голови. Голова лежала окремо в окремій калюжі й пронзітельно с легкім нальотом нігодованія, дивилася на світ.

— Аннушка розливает масло не только для живих генералов, а и для памятников, — прокоментував хтось дотепний з ростовчан, одразу видно, що не москаль.

— Альйо, йето фсб, — втрачаючи свідомість від містичного дійства, прошепотів у коментах ще один ростовчанин, одразу видно, що москаль.

— Вах, всиравно старий биль, голуб обкакан сильно биль, — прокоментував корінний ростовчанин, зі зневагою оглядаючи понаїхавших.

— Савецкае наследие в апаснасти, сталина на вас нет, всех расстрелять, — коменти заторохтіли, як кулемет «максім».

— Товарищи! Благодарю за бдительность! Враг будет пойман и наказан! В городе видели укро-дрг, прошу сохранять спокойствие, работает спецотряд по задержанию», — комент був один, без аватарки, без ніку, твердий, як робоче-крестьянський кулак.

— Йди, на… за руським кораблем, вошів своїх спец отрядом на сраці лови, Ростов це Україна.

— Це, куме, в їх генерала реакція на те, що ми катьку у Одесі завалили. Цей сам вирішив ліквідуватися. Молодець!

Коменти затихають. Частина Ростова п’є валідол, частина збирає валізи й вимагає від фсб евакуації, бо в Ростові вже українці в сомережах балакають, пам’ятники валять, частина дістає з шухляд вишиванки й жовто-блакитні прапори, сховані з бабиними вицвівшими фото.

— Який він вбіса молодець, це ж окупант, він фінів, братів наших, винищував у російсько-фінську, комісар червоний.

— Та підожди, не всьо так однозначно, йому ж по Україні пам’ятників теж натикано, зараз скину посилання на Вікі,- постить скрин,- В. П. Маргелову встановлені пам’ятники в Дніпрі, Кривому Розі, Сімферополі, Сумах, Херсоні, Маріуполі, Житомирі.

Далі 387 коментів лайки, що робити в Україні з генералом Маргеловим, якщо в Ростові він самоліквідувався з політичних чи то вікових питань.

Зрідка з’являються коменти «пачиму в растовскай ленте украинцы, у них же нет света и интернета, мы все разбамбили», «где фсб, тут ципсо».

Шкандаль зупиняє фото жіночки, де на дитячій площадці зафіксовано цікавого зайця у вигляді статевого органу дедушкі з кремля.

Нарід звично тягнеться за валідолом, тим більше, що у місті знову щось впало й горить. Українські коментатори ржуть й домовляються піти попити пивка, бо у стрічці новин красівоє, горить військова частина у Новочеркаську на яку впали ракети, які запустили з росії, але в них щось зламалося саме над казармою російських мобіків.

На місце падіння й відокремлення голови генерала працює слідча група. Кажуть, що ніякої містики, звичайне ДТП. Але ми з ж вами знаємо, що таких співпадань не буває.

Це росія отримує містичні попередження від всесвіту. А може й ми разом з нею. Бо ж усе, що було від росії та червоної армії, нехай й народжене в Україні, піде на сміттєзвалище, моральне та історичне. Україна була окупована срсром в 1918-му році. Ми повинні законодавчо визнати цей факт й все це вирішіть ряд проблем. А в біографіях відомих людей, військових, письменників, художників, артистів, які народилися в Україні, — ось, наприклад, генерал Маргелов, що народився у 1908 році в українському Катеринославі, окупованому росією, — ми повинні написати правду: український.

Ось такі новини. Діалог у соцмережах Ростова може вигаданий, а може і ні, це ж містика, треба спитати у Ванги, якщо що, чи подивитися у катренах, там все є, я перевіряла. А ось новини не вигадані. Щось впало. Щось палає. Й зайко.

Источник: www.obozrevatel.com