Німеччина та Франція запропонували нову стратегію протистояння РФ — ЗМІ

Глави французького та німецького МЗС вважають, що війна Росії проти України має обернутися стратегічною невдачею для Кремля.

 
Європі потрібна оновлена ​​стратегія щодо Росії. Зокрема, вона повинна включати підтримку України, зміцнення оборони країн-членів ЄС і НАТО, підтримку противників російського режиму. Про це сказано в «секретній статті» авторства міністрів закордонних справ ФРН і Франції — Анналени Бербок і Катрін Колони, яку має в своєму розпорядженні dpa (Німецьке агентство друку).
 
Текст пропозицій Німеччини та Франції надіслано іншим державам-членам для обговорення на неформальній зустрічі міністрів закордонних справ 30-31 серпня у Празі.
 
У тексті «дуже чітко» зазначено, якою має бути мета підтримки України, зазначає видання.
 
«Щоб запобігти майбутній агресії, війна Росії проти України має обернутися стратегічною невдачею (для Кремля, — ред.)», — йдеться у повідомленні.
 
Провал агресивних російських планів визначається у тексті «у найширшому сенсі» і включає у себе також повний розрив зв’язків із Росією у сфері енергетики.
 
Також у документі визнається, що підтримка України «має свою ціну», яка, ймовірно, «зростатиме».
 
Зусилля щодо стратегічної комунікації ЄС мають бути спрямовані на те, щоб показати, як підтримка України підвищить безпеку Європи у довгостроковій перспективі і чому санкції необхідні та ефективні, йдеться у статті глав МЗС ФРН та Франції.
 
Нагадаємо, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів у Празі переговори із міністром закордонних справ Німеччини Анналеною Бербок.
 
Крім того, Німеччина зупиняє спрощений візовий режим із РФ.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net