Названо число українців у ЄС із тимчасовим захистом

З початку року кількість українських громадян, які отримати офіційний статус захисту в країнах Європи, збільшилася на 185 тисяч осіб у порівнянні з кінцем січня.

У країнах Європи на сьогоднішній день зареєстровано 5 008 482 українців зі статусом тимчасового захисту. Про це у неділю, 2 квітня, повідомляє Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.
 
За даними ООН, за період з 31 січня по 28 березня кількість українських громадян, які набули офіційного статусу захисту в країнах Європи, збільшилася на 185 тис.
 

 
Найбільшу кількість українців прийняла Польща — 1,577 млн. Німеччина посідає друге місце із 922 тисячами українців, а в Чехії знайшли притулок 502 тис. українців. Понад 123 тисячі наших співвітчизників осіли в Румунії і ще 112 тисяч українців проживають у Словенії. Понад 173 тисячі українців перебувають в Італії, в Іспанії — понад 171 тисяча. У Великій Британії — понад 191 тисяча українців.
 
Загалом з початку російського повномасштабного вторгнення на території Європи було зареєстровано понад 8 млн. українських біженців. Пізніше частина з них повернулася додому або виїхала до інших країн світу.
 
Великобританія та Польща мають намір побудувати два тимчасові селища для українців, які залишилися без житла внаслідок російської агресії.
 
Нагадаємо, у Польщі планують зобов’язати дітей з України відвідувати школи. 

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net