НАТО готується напасти на РФ через Україну та Білорусь — Лукашенко

Лукашенко заявив, що «новоявлені хрестоносці» з НАТО вирішили, що настає «відповідний момент для чергового кидка на Схід».

 
Самопроголошений лідер Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що НАТО збирається напасти на Росію «через Україну та через Білорусь». Про це повідомляє телеграм-канал Пул першого.
 
«Країнами Заходу, за відвертого диригування США, послідовно, методично і навіть всупереч власним національним інтересам, бажанню народів, руйнується система глобальної безпеки… Під виглядом посилення захисту Європи та різного роду оборонних навчань, країнами НАТО формується «броньований кулак», який, очевидно, створюється не для захисту. Військові це бачать. Більше того, останнім часом (і ми докладно обговорювали це вчора з президентом РФ) розробляються стратегічні плани нападу на Росію. І головний напрямок удару (історія повторюється) через Україну та через Білорусь», — сказав він.
 
За словами Лукашенка, «новоявлені хрестоносці» з НАТО вирішили, що настає «відповідний момент для чергового кидка на Схід».
 
Крім того, він заявив, що «сучасні фашисти країн НАТО нікуди не поділися». Тому Лукашенко у лютому нібито наказав закрити західний кордон.
 
Раніше Олександр Лукашенко заявив, що «країни пострадянського простору мають бути щиро зацікавлені у зближенні із Союзною державою, якщо хочуть зберегти свій суверенітет».
 
Також він застеріг Україну від ударів по Росії
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

У Німеччині зафіксували сотні антиукраїнських правопорушень

СюжетБілоруси почали менше підтримувати Росію. Що дізналися соціологи

Бербок шкодує через незмогу Заходу втрутитися в війну в Україні

Источник: korrespondent.net