Наркотики та бійки. Сенсації мемуарів принца Гаррі

Принц Гаррі видає власні мемуари під назвою Запасний, у книзі містяться сенсаційні заяви та звинувачення на адресу членів королівської родини.

Є у британській королівській родині така традиція – видавати скандальні спогади. Тепер трохи заробити на королівське життя вирішив принц Гаррі. Як зазначає редакція Guardian, у розпорядженні якої опинилася книга, автобіографія принца, складена професійним мемуаристом Мерінгером, написана в особистому ключі, і зачіпає всіх найближчих родичів Гаррі, тобто всіх членів королівської родини.
 
Поки незрозуміло, чи містяться там які-небудь сенсаційні одкровення з приводу покійної королеви Єлизавети II і дружина, герцога Единбурзького Філіпа. У тих фрагментах книги, що переказує Guardian, про бабусю та дідуся принц не згадує. Англійською мовою мемуари мають вийти 10 січня.
 
Смерть матері
 
Принц Гаррі описує, як неминуча скорбота по загиблої матері, принцесі Діані, привела його до якоїсь жінки, яка стверджувала, що має дар вступати в контакт з потойбічним світом.
 
«Твоя мама каже, що ти живеш життям, яке сама вона прожити не змогла. Ти живеш життям, яке вона для тебе і хотіла», — нібито сказала йому чаклунка.
 
Принцеса Діана загинула в Парижі 1997 року, коли Гаррі було 12 років. У книзі Гаррі лише коротко розповідає про розмову з його покійною матір’ю, пише Guardian.
 
У своїх мемуарах Гаррі згадує, як батько підійшов до нього, щоб повідомити трагічну новину про загибель Діани в автокатастрофі – і не обійняв його на той момент.
 
Втім, пише принц, навіть у звичайних обставинах його батько «ніколи не вмів виявляти свої почуття».
 
Гаррі стверджує, що вони з братом благали батька не одружуватися з Камілле — на той момент Паркер-Боулз, а тепер королева-консорт Карла III — і окремо зустрічалися з нею для розмови, перш ніж відбулося весілля.
 
За словами Гаррі, він боявся, що Камілла стане для них із братом злою мачухою, але в глибині душі вони з Вільямом були готові пробачити їй все, якщо батько буде з нею щасливий.
 
Коли саме відбулася розмова Гаррі з Каміллою, яка ще не вийшла за його батька, з опублікованих уривків неясно, так що ми не знаємо, скільки років було принцу на той момент. Саме одруження принца Чарльза — тепер короля Карла III — відбулося 2005 року.
 
Бійка з братом
 
Гаррі стверджує, що під час однієї з сварок з братом з приводу його дружини Меган, той схопив його за комір, порвавши шнурок, що висів на шиї, і повалив на підлогу. Сталося це в лондонській резиденції Гаррі, тобто Вільям був у нього в гостях, тому, піднявшись на ноги, Гарі відмовився дати братові здачі (на що той його активно провокував) і наказав йому забиратися.
 
За словами Гаррі, конфлікт почався через епітети, які Вільям дозволяв собі вживати на адресу його дружини Меган Маркл. Зокрема, той нібито назвав її «difficult» («важкою», «що доставляє незручності»), «rude» («грубою», «неповажною», «неввічливою») і «abrasive» («неприємною», що «викликає роздратування» ).
 
Протистояння наростало, пише Гаррі, у міру того, як Вільям все більше «бездумно повторював вигадки преси». А потім справа нібито дійшла до рукоприкладства.
 
Ось як описує події Гаррі: «Він поставив склянку з водою, знову мене обізвав, а потім накинувся. Все сталося так швидко. Дуже швидко. Він схопив мене за комір, порвавши шнурок, що висів на шиї, і повалив мене на підлогу».
 
«Впав я спиною на собачу миску, яка в результаті тріснула, встромившись у мене своїми уламками, — продовжує Гаррі. — Якийсь час я лежав там, зовсім злякавшись (від того, що сталося), після чого піднявся на ноги і звелів йому забиратися».
 
Перший секс
 
Гаррі відверто говорить, що перший сексуальний досвід у нього стався в 17 років.
 
Це сталося в полі за пабом з жінкою, яка була старша за нього.
 
Партнерка зверталася з ним, «як із молодим жеребцем», пише Гаррі, і перший сексуальний досвід став для нього вкрай принизливим.
 
Наркотики
 
Гаррі розповідає, що йому запропонували понюхати кокаїн, коли у віці 17 років він був у гостях у знайомих. Принц зізнається, що кілька разів вживав цей наркотик, хоч, за його словами, це й не давало йому задоволення.
 
Це було не дуже весело і не дало мені особливого відчуття щастя, як це відбувалося з іншими. порядок», — зазначає принц.
 
Він також розповідає, як у роки навчання в Ітоні курив марихуану у ванній кімнаті кампуса, поки його охоронці-поліцейські охороняли будівлю ззовні.
 
 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net