Найпопулярніший туристичний об єкт Литви не прийматиме росіян

Росіянам заборонили відвідувати Пакруойський маєток – найпопулярніший туристичний об’єкт у Литві.

 

Туристи з Росії більше не зможуть відвідувати Пакруойський маєток – найпопулярніший туристичний об’єкт у Литві. Власники пам’ятки вирішили запровадити відповідну заборону. Про це заявив представник Пакруойського маєтку Гедрюс Клімкявічюс, повідомляє Delfi.
 
«Поки одні насолоджуються поїздками, відпочинком та розвагами в Литві, їх співвітчизники підривають, вбивають і знищують не лише українців, а й культурні цінності цієї країни. Нам не потрібні криваві гроші російських туристів. Ми не хочемо, щоб росіяни насолоджувалися створеними нами цінностями, користувалися красою та дізнавалися про історію, яка була в минулому і яку ми створюємо щодня», — підкреслив Клімкявічюс.
 
У рішенні власників маєтку є й винятки. Відвідати його зможуть лише ті громадяни РФ, які зможуть довести, що вони постраждали від режиму президента РФ Володимира Путіна та отримали посвідку на проживання в Євросоюзі.
 
Варто зауважити, що Пакруойський маєток – найбільший на території країн Балтії. Також він визнаний одним із 18 найбільш привабливих туристичних місць у всіх країнах Європи. Там литовці щороку проводять фестивалі квітів та світла.
 
Раніше уряд Латвії ухвалив рішення припинити оформлення будь-яких видів віз громадянам Росії. А у Фінляндії планують запровадити нові обмеження на видачу туристичних віз для росіян.
 
Водночас, у Євросоюзі заявляють, що не можуть повністю заборонити видачу віз громадянам Росії, оскільки санкційна політика Брюсселя спрямована на уряд РФ, а не на простий народ.
 
 
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet
 
 
 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net