Нагірний Карабах: російські миротворці демонтують пости

Розпочався демонтаж постів, встановлених на в’їзді до Лачинського коридору та вздовж дороги з боку Губадлинського району, контрольно-пропускних пунктів, споруд, в яких проживають російські військовослужбовці.

 

Російські військові розпочали демонтаж блокпостів, встановлених уздовж так званого Лачинського коридору, який з’єднує Вірменію з невизнаною Нагірно-Карабахською республікою – окупованою територією Азербайджану. Про це повідомляє азербайджанська агенція АРА.
 
Розпочався демонтаж постів, встановлених на в’їзді до Лачинського коридору та вздовж дороги з боку Губадлинського району, контрольно-пропускних пунктів, споруд, в яких проживають російські військовослужбовці. Російські миротворці переходять на новий коридор.
 
Зазначається, що Азербайджан у стислі терміни здав в експлуатацію дорогу, яка з’єднує Карабах з Вірменією в об’їзд міста Лачин. З цієї причини до кінця серпня було надано час для того, щоб вірмени, які незаконно проживають у місті Лачин, селах Забух та Сус, розташованих уздовж коридору, залишили зазначені території.
 
«Завершується процес відходу вірмен з міста Лачин, сіл Забух та Сус, де вони незаконно проживали протягом 30 років. Після закінчення терміну зазначені населені пункти перейдуть під повний контроль Азербайджану. Російські миротворці тимчасово продовжать свою службу на новій дорозі», — йдеться у повідомленні. .
 
Нагадаємо, Азербайджан провів проти Вірменії операцію Відплата.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net