На кордоні РФ та Естонії з явився фільтраційний табір для українців

Маріупольці, які потрапили до такого табору вперше два тижні тому, розповідають, що табір у Безіменному Новоазовському районі виглядає дитячою грою, порівняно з прикордонним російським.

 
Окупанти продовжують депортувати мешканців Маріуполя та облаштовують фільтраційні табори не лише на захоплених територіях. З’явився фільтраційний табір у районі пунктів переходу держкордону Росії з Естонією. Про це повідомляє радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.
 
«Окупанти не просто не знижують темп депортації та фільтрації, але вдаються до нових засобів «денаZифікації». Тепер фільтраційні табори для українців не лише на окупованій території України. Надійшли перші свідчення про облаштування фільтраційних таборів безпосередньо в Росії в районі пунктів переходу державного кордону Росії з Естонією. Тепер росіяни під час встановлення українців, які намагаються перетнути кордон і за якими мають дані, що вони отримали статус біженця від війни, доставляють до такого фільтраційного табору», — пише Андрющенко.
 
У своїх повідомленнях Андрющенко використовує дані, отримані від тих, що потрапили до такого табору.
 
Маріупольці, які потрапили до такого табору вперше два тижні тому, розповідають, що табір у Безіменному Новоазовському районі виглядає дитячою грою, порівняно з прикордонним російським. Тенденція справжнього геноциду набирає обертів, повідомляє радник мера міста.
 
Андрющенко закликає земляків, які намагаються втекти з Росії, бути максимально пильними.
 
Повідомляється також, що минулої доби у фільтраційний табір с. Безіменне Новоазовського району доставлено 253 особи, у тому числі 33 дитини. Із с. Безіменне у м. Таганрог (Росія) депортовано 235 маріупольців, у тому числі 28 дітей.
 
Раніше повідомлялося, що Маріуполю загрожують епідемії дизентерії та чуми.
 
 
Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетПід окупацією: куди тече струм із Запорізької АЕС?

СюжетЯк танки «Леопард» стали яблуком розбрату між Берліном та Варшавою

У Берліні відбувся благодійний концерт на підтримку України

Нафтове ембарго щодо РФ: остання спроба перед самітом

Источник: korrespondent.net