Московські мундепи попросили Путіна піти у відставку

Депутати московського МО Ломоносовський попросили Путіна піти у відставку. Вони вказують, що його модель управління «безнадійно застаріла» та перешкоджає розвитку Росії.

Рада депутатів московського муніципального округу Ломоносовський 8 вересня попросила президента РФ Володимира Путіна піти у відставку. В опублікованому зверненні до президента московські мундепи пишуть, що змінність влади важлива для успішного розвитку країни, а у Путіна після другого терміну «все пішло якось навперейми: подвоєння ВВП не сталося, мінімальна зарплата не зросла до заявлених показників, з Росії масово їдуть розумні і працездатні люди, обіцяної стабільності немає і близько».

«Риторика, яку використовуєте ви і ваші підлеглі, протягом тривалого часу була пронизана нетерпимістю та агресією, що зрештою фактично відкинуло нашу країну в епоху Холодної війни. Росію знову почали боятися та ненавидіти, ми знову погрожуємо всьому світу ядерною зброєю», — продовжують депутати МО Ломоносовського.

Вони резюмують, що погляди Путіна та його модель управління «безнадійно застаріли і перешкоджають розвитку Росії та її людського потенціалу». У зв’язку з усім цим, московські мундепи просять президента Росії «звільнити себе з посади».

Московські мундепи звернулися також до Собяніна

На тому ж засіданні 8 вересня депутати Ломоносівського округу ухвалили звернення також і до мера Москви Сергія Собяніна. Вони заявили, що у Москві фактично не працює система місцевого самоврядування, а на районному рівні склалося двовладдя, яке гальмує будь-які ініціативи місцевих мешканців та їхніх представників.

Петербурзькі мундепи закликали відправити Путіна у відставку за держзраду

7 вересня рада депутатів санкт-петербурзького МО Смольнінське ухвалила направити до Держдуми звернення із закликом усунути Путіна з посади через держзраду. Ознаками такої вони назвали наслідки рішень президента: знищення підрозділів армії Росії, загибель та каліцтва молодих та працездатних громадян РФ, збитки російській економіці та розширення НАТО, а також оснащення української армії сучасною західною технікою, що суперечить заявленій меті її «демілітаризації».

Один із пітерських мундепів, що підтримав ініціативу, Микита Юферєв повідомив DW, що 8 вересня йому та іншим депутатам МО Смольнінське прийшли виклики в поліцію. Там на них склали протоколи про «дискредитацію» російської армії.

Джерело: DW

Нагадаємо, у травні група депутатів законодавчих зборів Приморського краю зажадала від Путіна припинити війну та вивести війська з України.

Московські депутати дійшли думки, що РФ стала фашистською державою


Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net