МОН: Країнам-агресорам не місце за однією партою з цивілізованим світом

За обмеження участі Росії та Білорусі в органах Комітету Конвенції про визнання кваліфікацій з вищої освіти в Європейському регіоні проголосували представники 31 країни світу.

 
 
 
 
 
31 країна проголосувала за обмеження участі Росії та Білорусі в органах Комітету Конвенції про визнання кваліфікацій з вищої освіти в Європейському регіоні. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.
 
«28 лютого 2023 року делегація Міністерства освіти і науки України взяла участь у позачерговому засіданні Комітету Конвенції про визнання кваліфікацій з вищої освіти в Європейському регіоні (Лісабонської конвенції), на якому 31 країна-учасниця Лісабонської конвенції ухвалила декларацію на підтримку України», – йдеться у повідомленні.
 
Повідомляється, що за обмеження участі представників РФ та Білорусі у засіданнях та іншій діяльності Комітету Лісабонської конвенції, а також у керівних та колегіальних органах Комітету проголосували представники Австралії, Австрії, Албанії, Андорри, Бельгії, Болгарії, Великої Британії, Данії, Естонії, Ірландії, Ісландії, Іспанії, Італії, Латвії, Литви, Люксембургу, Мальти, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Румунії, Сан-Марино, Словаччини, Угорщини, Фінляндії, Франції, Чехії, Швейцарії, Швеції та України.
 
«З огляду на те, що преамбула Лісабонської конвенції визначає важливу роль вищої освіти в утвердженні миру, взаєморозуміння та терпимості, у формуванні взаємної довіри між народами та країнами, учасники засідання вкотре наголосили на тому, що країнам-агресорам не місце «за однією партою» з цивілізованим світом», – зазначив міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.
 
Нагадаємо, сьогодні, 28 лютого, Україна припинила кілька угод з РФ, Білоруссю та СНД.
 
Раніше повідомлялось, що Україна денонсує договір про вільну торгівлю з СНД.
 
 
 
Новини від Кореспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net