Молдова та Румунія проведуть спільне засідання парламентів

У рамках візиту до Кишинева Іон-Марчел Чолаку також зустрінеться з президентом Майєю Санду та прем’єр-міністром Наталією Гаврилицею.

Парламенти Молдови та Румунії вперше проведуть спільне засідання. Про це у понеділок, 6 червня, пише молдавське видання News Maker.

Зокрема, як повідомив спікер парламенту Молдови Ігор Гросу після зустрічі зі своїм румунським колегою Іоном-Марчелом Чолаку, зустріч має відбутися в Кишиневі, проте точних дат поки що немає.

«Ми організуємо перше спільне засідання парламентів Румунії та Молдови. Радий повідомити, що воно відбудеться у Кишиневі. Це чіткий сигнал підтримки нинішньої влади», — наголосив Ігор Гросу.

Крім того, Гросу звернувся до Чолака. Він сказав, що Румунія «завжди була на боці Молдови». Він додав, що разом вони зможуть створювати історію їхніх країн.

У рамках візиту до Кишинева Іон-Марчел Чолаку зустрінеться з президентом Майєю Санду та прем’єр-міністром Наталією Гаврилицею. Сторони мають намір обговорити ситуацію в регіоні, безпеку на кордонах Молдови та можливе вирішення проблеми черг вантажного транспорту на молдовсько-румунському кордоні.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net