Мобілізація у Москві триває, але про це не можна писати – розвідка

На полігонах у Московській області триває підготовка мобілізованих військових, далі планується відправлення підрозділів на війну в Україні.

 
У Москві триває так звана «часткова мобілізація», хоча влада міста заявляла про її дострокове припинення. Про це повідомляє Головне управління розвідки.
 
«Незважаючи на публічні заяви мера Москви Собяніна про завершення «часткової мобілізації», триває вручення повісток військовозобов’язаним за місцем проживання та роботи. На цей час влада зупинила роботу виключно так званих «мобільних мобілізаційних пунктів» та призупинила практику «облав» на військовозобов’язаних у громадських місцях. У спеціальних темниках (закритих директивах керівництву ЗМІ) акцентується увагу на необхідності повного ігнорування теми облав у Москві і Санкт-Петербурзі», – йдеться у повідомленні ГУР.
 
За даними розвідки, зараз на полігонах у Московській області триває підготовка мобілізованих військових, далі планується відправка підрозділів на війну в Україні.
 
Через відсутність офіцерського і сержантського складу на посаді інструкторів взводів та інструкторів з підготовки у Росії призначають військових, які підписали контракт у військовому званні «рядовий» та мають бойовий досвід в Україні. Підтверджується кількість мобілізованих до лав збройних сил РФ «першої хвилі» – не менше ніж 200 тисяч осіб.
 
У ГУР зазначають, що подальша мобілізація триватиме у «класичному» варіанті часів Другої світової війни.
 
«Перша частина мобілізованих, направлених в Україну з мінімальними термінами підготовки (або взагалі без неї), призначена для стабілізації лінії фронту. Наступні частини мобілізованих направлятимуться з урахуванням розвитку оперативної обстановки і, за можливості, залежно від готовності особового складу. За аналогічним принципом до ведення бойових дій проти ЗС України залучатимуться мобілізовані другої, третьої та інші хвилі мобілізації», – йдеться у повідомленні.
 
Нагадаємо, військком Москви ще 17 жовтня відрапортував про закінчення мобілізації у місті.
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

СюжетЗ офісу на мінне поле: як цивільні стають демінерами

СюжетНепростий шлях українських біженців з Росії до Естонії

Журналісти встановили імена 8000 загиблих в Україні росіян

СюжетПереговори України та Росії. Онлайн

Источник: korrespondent.net