Мирослав Гай: В России массово падают военные и пожарные самолеты и вертолеты

З одного боку це привід радіти, адже розбивається переважно нова техніка, яка вже ніколи не буде залучена, зокрема й у війні проти України. Гинуть іноді пілоти, а їх підготовка коштує дорого.

А з іншого боку — це причина для роздумів та попереднього аналізу.

Ці катастрофи з російськими літаками відбуваються не тільки в РФ, але і за кордоном.

Наприклад в Туреччині під час тушіння пожеж.

Росія відправила в район Середземного моря новітній пожежний літак БЄ200. Пілотом був Євгеній Кузнецов, який брав участь у бомбардуваннях у Сирії. Літак розбився, не виконавши поставлених задач.

В той самий час, з того ж самого аеродрому в Турції, робили вильоти й українські пілоти на застарілих літаках Ан-32П, які успішно виконали усі поставлені задачі.

Хто не знає — Україна також допомагала в гасінні пожеж в Туреччині, тільки наші літаки гасили, а не падали, створюючи ще масовішу катастрофу і вбиваючи турецьких громадян…

Повертаємось до РФ.

Величезна кількість авіакатастроф російських літаків та гвинтокрилів спеціального або військового призначення за такий короткий термін, характер цих катастроф, має говорити про:

— накопичення системних помилок в системі контролю за експлуатацією техніки.

— недоліки у навчанні особового складу.

— збільшення учбово-бойових польотів в різних льотних умовах. Ці непрямі ознаки мають говорити нам про масштабні підготовки РФ до війни із застосуванням авіації.

— Проблеми з комплектуючими.

— Проблеми з інтелектуально-науковим потенціалом РФ.

Але головний висновок, що вони готуються жертвуючи людьми та наполегливо збільшують кількість авіакатастроф, сподіваючись кількісно перерости в якість.

Ніколи не треба недооцінювати ворога.

Росія перевищує авіацією Україну в рази, як старою-модернізованою, так і новою.

А ПВО в України старе.

Росія має можливість завдавати удари по Україні з суші, моря та повітря навіть не переходячи кордон, а чим ми могли б відповісти?

Були започатковані ракетні програми при Порошенко та Турчинові, але ми не побачили їх продовження при Зеленському.

Росія має Іскандери, Калібри, «новітню» авіацію…

Так, частина впаде… Але частина і долетить…

Чим відповідатимемо?

І головне ж не тільки про озброєння…

Головне — це концепція цієї оборони.

Більшість того, що я чув від тих політиків та чинуш, які мають брати участь в плануванні стратегії оборони було — та росіяни цього не зроблять, тому що: світова спільнота, вони не безумці, для них це занадто великі втрати, їх діти на заході, їх гроші на заході, у них нема ресурсу, недостатня кількість сил та засобів… тощо.

А від професійних людей я не тільки чув, але і читав, про концепцію «Неядерних сил стримування». Наприклад такою є концепція Володимира Терещенко, колишнього Командувача Ракетних військ та артилерії ЗС України.

А ми навіть торік не змогли сформулювати, яка саме допомога нам потрібна від США.

Ми навіть Державне Оборонне замовлення не змогли виконати — просто витратити вже наявні кошти на закупівлі необхідного озброєння.

Літо завершилось, а у нас літніх берців не закупили…

В РФ падають новітні літаки. Добре, що не на нас.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Источник: www.obozrevatel.com