Михайло Горбачов перебуває у лікарні у критичному стані

Перший і останній президент СРСР страждає на цукровий діабет та має проблеми з нирками.

Стан здоров’я 91-річного Михайла Горбачова, який був останнім комуністичним лідером Радянського Союзу, значно погіршився. Про це повідомив російський економіст Руслан Грінберг, який відвідав екс-президента СРСР у Центральній клінічній лікарні (ЦКЛ) Москви та опублікував відповідне фото.

За його словами, через проблеми з нирками Горбачов перебуває на гемодіалізі, а також він страждає на цукровий діабет. Відвідавши хворого, Грінберг зауважив, що його справи «дуже кепські».

На знімку видно, що вени у колишнього президента Радянського Союзу сині від багатьох ін’єкцій, а сам він лежить на ліжку з протипролежневим матрацом. Тіло Горбачова сильно роздуте через проблеми з виведенням рідини.

Михайло Горбачов був першим та останнім президентом СРСР у період з 15 березня 1990 року по 25 грудня 1991 року. Крім того, він був останнім генеральним секретарем ЦК КПРС та головою президії Верховної Ради СРСР.

Нагадаємо, раніше в Литві до суду подали цивільний позов проти екс-президента СРСР Михайла Горбачова у зв’язку з подіями 13 січня 1991 року, коли під час штурму радянськими військами телецентру у Вільнюсі загинули 14 людей.


Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

 

Читайте Korrespondent.net в Google News

Источник: korrespondent.net