Медведєв назвав ядерну зброю скріпою для Росії

Противники Росії не повинні недооцінювати можливість застосування ядерної зброї Москвою, у якої «не здригнеться рука», стверджує Дмитро Медведєв.

Ядерна зброя має принципове значення для існування Росії, це та сама «скріпа», яка збирає цю державу до купи. Про це сказав заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв, виступаючи перед учасниками марафону Знання у вівторок, 25 квітня.

«Для існування Росії як найбільшої на планеті держави ядерна зброя має неперехідне значення. Можна по-різному ставитися до самої ядерної зброї, та й до зброї взагалі, але ми розуміємо, що в сучасному світі ядерна зброя для нашої країни має значення тієї самої скріпи, яке збирає державу», – сказав він.

Медведєв звернув увагу, що це стосується й інших держав, тому вони прагнуть володіти ядерною зброєю.

За його словами, Росія може першою застосувати ядерну зброю, якщо щодо неї буде виявлена агресія, яка загрожує існуванню держави.

«Ви сказали, що Росія ніколи не застосує першої ядерної зброї, але це не зовсім так», – зазначив він, коментуючи слова одного з учасників зустрічі.

Він процитував один із пунктів ядерної доктрини Росії.

«Там прямо сказано, що ядерна зброя може бути застосована у тому випадку, коли щодо РФ здійснюється агресія із застосуванням інших видів зброї, які загрожують самому існуванню держави. Це, по суті, застосування ядерної зброї у відповідь на такі дії», – сказав Медведєв.

За його словами, противники Росії не повинні недооцінювати можливість застосування ядерної зброї Москвою, у якої «не здригнеться рука».

Нагадаємо, що Олексій Резніков вважає маячнею ядерні погрози, що йдуть з боку Російської Федерації. За його словами, Китай та Індія вже надіслали керівнику Кремля чітке попередження проти застосування ядерної зброї.

Новини від Корреспондент.net в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Війна Росії з Україною

Затримано зрадника, який «наводив» артудари РФ по військових об’єктах

У Криму силовики затримали активіста — Кримська солідарність

В Росії заявили, що «атаки» на ЧФ ставлять під загрозу зернову угоду

СюжетВторгнення Росії в Україну. Онлайн

РФ «почала застосовувати» танк Армата — ЗМІ

Источник: korrespondent.net