Макрон пояснив слова про нову європейську спільноту, куди приймуть Україну

Французький лідер заявив, що пропонуючи створити європейську політичну спільноту, куди могли б прийняти Україну, не мав на увазі альтернативу вступу до ЄС.

 

Президент Франції Емманюель Макрон заявив, що висунута ним ініціатива створення Європейського співтовариства, куди могли б прийняти Україну, не є альтернативою процесу приєднання до ЄС. Нова політична структура має стати доповненням. Про це у четвер, 19 травня, повідомляє прес-служба Єлисейського палацу.
 
Макрон нагадав, що 9 травня в Європейському парламенті запропонував проект Європейського політичного співтовариства, який прагне створити нову структуру співробітництва, що об’єднує демократичні європейські нації, які дотримуються основних цінностей та прагнуть приєднатися до ЄС.
 
«Ця спільнота не є альтернативою процесу членства, а є доповненням, яке, незалежно від нього, дозволяє сильніше структурувати політичні, енергетичні та інвестиційні відносини з кількома охочими країнами», — заявив Макрон.
 
Як повідомлялося, Макрон заявив, що вступ України до складу Європейського союзу може тривати кілька десятиліть і закликав створити «європейську політичну спільноту», яка могла б прийняти до своїх лав Україну.
 
Після цього в Києві заявили, що Україні не потрібні «сурогати» статусу кандидата в ЄС, які демонструють другосортне ставлення до країни і зачіпають почуття її населення.
 
 
 
Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Читайте Korrespondent.net в Google News

Вступ України в ЄС

Словаччина та Польща вимагають для України кандидатства у ЄС

Источник: korrespondent.net